Wpis z mikrobloga

Lewandowski powinien liczyć na zmiany przepisów i przenieść się do reprezentacji Niemiec. Za całokształt kariery należy mu się żeby mógł pograć w normalnej drużynie, a nie ciągle #!$%@?ć jak wół za patałachów którzy nie potrafią mu w żadnym meczu chociaż dobrego podania wypracować, kłócić się z turbodebilami i glikami, tolerować trenerów z zaplecza #!$%@? ekstraklasy i mieć za to gówno (argument że hajs jest inwalidą bo z innych źródeł ma pewnie 10 razy tyle xd) #mecz #reprezentacja #lewandowski
  • 9
  • Odpowiedz
  • 3
@DMiros ale to moja opinia nie jego, więc nie rozumiem pytania xD myślę że gra tylko przez swoją pozytywną postawę w stosunku do ojczyzny, bo żadnych innych argumentów żeby uczestniczyć w tym #!$%@?łku nie widzę. Np Piszczek prawdopodobnie stwierdził że to #!$%@? jak przyszedł wuja

Edit

lewy ani nic nie zarobi specjalnie, ani nic nie osiągnie na polu międzynarodowym z tą drużyną i jedyne co dostaje to pewnie nerwy i hejty kibiców
  • Odpowiedz
  • 0
@cooles ja też dokładnie nie wiem bo mało się interesuje, ale np Bogusław Wenta grał najpierw dla repry Polski, a potem Niemiec, albo np chyba Katar kilka lat temu wymyślił sobie że stanie się potęga piłki ręcznej poprzez 'kupowanie' do repry dobrych zawodników z innych krajów (którzy już mieli wiele występów wcześniej w swoich krajach)
  • Odpowiedz