Wpis z mikrobloga

wiem.Ze spawaczem,ktory znalazl ogloszenie ,w ktorym nie ma slowa o spawaniu


@daf38: ale to jest oczywiste. Co Ci #!$%@? mają napisać? Że łączysz silikonem?

10€ brutto


@suqmadiq2ama: #!$%@? się w główkach agencjom już ostro. Ja kiedyś miałem propozycję za 12 tysięcy miesięcznie. No tylko zapomniało się kobicie wyjaśnić, że to kwota brutto i odciągają na zakwaterowanie, ubezpieczenie i dojazd. Ja sam muszę się dostać do miejsca pracy, dodatkowo wyżywienie we
@Zielony34: nie no lepiej mieć wykształcenie i siedzieć na gównostudiach do 28 roku życia w kawalerce od rodziców z kieszonkowym, jak można być tak głupim i iść do pracy w wieku 18 lat jak studia i życie są za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@daf38: ale to jest oczywiste. Co Ci #!$%@? mają napisać? Że łączysz silikonem?


@Zielony34: A ty myślisz że od początku do końca przy produkcji kontenerów pracują wyłącznie spawacze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A ty myślisz że od początku do końca przy produkcji kontenerów pracują wyłącznie spawacze


@Ich_mag_Kaesekuchen: nie, jest tam pełno ślusarzy i monterów, byłem i ślusarzem i monterem, zanim zostałem spawaczem i stawka 10 euro brutto za taką robotę jest uwłaczająca.

że nie wszyscy studiują na gównokierunkach


@Vincenzo: nie wszyscy, to prawda.

niektórzy zostają np. inzynierami, dzięki którym macie co spawać?


@Vincenzo: powiem Ci tyle - pies #!$%@?ł większość takich
@Zielony34:
Tak bardzo to. Ale Niemcy czesto nie lepsi.Pamiętam, jak właśnie biegałem za takim gosciem z rysunkiem technicznym (tylko że to byl niemiec po niemieckich studiach), ktory to rysunek sam sporzadzil i podpisal i pytałem go, jak mam dokręcić dynamometrycznym kluczem taka jedną śrubkę, które schowała się między dwoma przęsłami tak, że w ogóle jej nie było widać, o dokręcaniu już nie wspominając. Śrubka dosyc wazna, bo trzymajaca razem z 6
@giocarte: aż mi się przypomniała różnica w pracy w Polsce i na zachodzie. W Polsce włazy dokręca się waląc w klucz kuty\palony młotkiem, taki specjalny do dokręcania śrub, pewnie wiesz, jak miałeś z tym do czynienia. Na zachodzie dostajesz dynamometryk z przedłużką i dokręcasz na spokojnie. Później sprawdzają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielony34: @giocarte: widzę, że sami wiecie lepiej i jesteście ekspertami od projektowania, tworzenia procesów technologicznych i te całe studia inżynierskie to o kant dupy rozbić.
Powtórzę raz jeszcze: bez inżynierów nie mielibyście co spawać. A jak jesteście tacy mądrzy, to czemu sami nie projektujecie?