Wpis z mikrobloga

@xandra: a ta gra ma spolszczenie? Bo mi się wydaje, że nie. Jedyna strona zawierająca spolszczenie wygląda podejrzanie, i prowadzi do tej podróby chomikuj, co podlinkowałaś. Dla mnie to jakiś scam.
ale skoro EpicGames oferuje ją w Polsce to powinno jakieś być


@xandra: czemu? Gra dostępna jest na Steamie, GOGu i na konsolach, wszędzie po ang. Czemu wrzucenie na Epic miałoby powodować wymuszenie na sklepie pl wersję?

Szczególnie, że to przygodówka...


@xandra: ostatnimi czasy dużo przygodówek wychodzi bez polskiej lokalizacji, wszystko w rękach fanów i autorów spolszczeń. Oxenfree na rynku jest już 3 lata, przypuszczam, że jakieś problemy natury technicznej spowodowały,
@xandra: Oxenfree nie ma żadnego spolszczenia. Będziemy nad nim pracować.
Wszystko w sieci to fejk.
@Lookazz: mamy teksty, zacząłem tłumaczenie, ale czekamy na zielone światło od technika, żeby mieć pewność, że doprowadzimy projekt bez niespodzianek do końca.
@donn_pedro: NIE : D Chciałbym wiedzieć, niestety ja wakacje mam w pracy tak zawalone, że siedzę od poniedziałku do niedzieli i tłumaczę : D Nie mam czasu na scenowe projekty, a trudno mi powiedzieć, jak sprawnie uwinie się reszta, zwłaszcza że są wakacje i chyba wszyscy chcą z nich skorzystać : )
@CKNorek : I jak tam idzie spolszczanie Oxenfree? Kurcze chciałbym pograć a po angielsku w przygodówkę to niezbyt :/ w szczególności , że tam wybieranie opcji dialogowych jest na czas :/