Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co się uśmiałem z dzieciaków to moje. Słyszę jakiś huk, patrzę przez okno i na środku podwórka leży piłka. Otworzyłem okno i słucham, "Ej za płot wpadła, ty idziesz", "Ale jak mam wejść, płot wszędzie", "Dawaj ja cię podsadzę i przeskoczysz", "Ale jak wrócę?" xD Kisnę sobie w pokoju jak obmyślają plan odzyskania piłki, ale myślę sobie chujem nie będę to zszedłem na dół żeby im tę piłkę rzucić i nakryłem ich jak się właśnie podsadzali xD Młody jaki przestraszony xD "Przepraszam, podałby pan tą piłkę tam pod choinką", podałem, podziękowali i spierdolili w mgnieniu oka xD
    #mecz
    pokaż całość

odpowiedzi (16)

Uważam, że ludziom po przejsciu na emeryture powinno się robić egzamin weryfikujący, czy nadają się jeszcze do prowadzenia samochodu.
    I tak pozniej zalozmy co 3 lata. To jest paranoja co starsi ludzie odjebują za kółkiem. Mój znajomy np już 3 razy naprawiał swój pół roczny samochod. Za kazdym razem dostawal strzał w tył lub bok od jakiegoś dziadka.
    Dwóch nawet nie skumało, że w niego uderzyli, chcieli jechać dalej i byli w szoku jak ludzie ich zatrzymywali.

#prawojazdy #samochody #emeryci #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (76)

Pala się największe zakłady azotowe w kraju
    #kedzierzynkozle #opolskie#opolskie #opole (dla zasiegu)

odpowiedzi (54)