Gorące dyskusje ostatnie 12h

Szkoda, że jadę busem i będzie większa odległość. Rozpoczynam nowy etap w życiu i jestem podekscytowany. Może wyjdę na ludzi. Plany są dobre.

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (83)

strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie nie?

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas ruchać w dupę bez miłości i nikt z tym nic nie zrobi. Wystarczy poczekać, zainwestować trochę w propagandę, a ludzie sami się sobie do gardeł rzucą. Divide et impera, klasyk. Trochę jak w tym żarcie o piekle i diabłach - Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.

Z tego miejsca życzę powodzenia wszystkim następnym, którzy niezadowoleni ze swoich zarobków zapragną strajkować. Jestem przekonany, że wywalczą swoje ;)

#starjk #strajknauczycieli
    pokaż całość

odpowiedzi (351)

Moja znajoma chciała pojechać do Krakowa i jakoż iż dość często tam jeżdżę spytała się mnie jaki bus polecam, powiedziałam jej jaki i zaczęła mnie pytać o wygodne fotele, oświetlenie, katering, czy jest kuchnia etc, myślałam, że żartuje, więc ciągłam to z nią i jej mówiłam, że są satynowe kurwa dywany i w ogóle

ale otóż nie, właśnie napisała do mnie z pretensjami, że ją okłamałam, boże XD

odpowiedzi (45)