Wpis z mikrobloga

@marrw: nie mają. Na koh rong coś tam słabo działa, na koh rong samloen generalnie tylko przez komorkowy, ciężko o wifi. Za to w Tajlandii nie ma z internetem problemów ale tam infrastruktura jest lepsza, jak i ilość turystów większa.
@Sieniu: jestem sam, byłem półtora dnia w Coast 23 hostel and Bar na M23 i dwa dni na Koh rong, dzisiaj mój drugi dzień na long beach. Miałeś rację, że samloem lepsze. Przespacerowalem się kawałek na long beach i niestety wygląda to średnio choć w miejscu mojego bungalowa jest czysto. Ale KRS bezapelacyjnie wygrywa pod względem plaż i atmosfery, pełno mlodych Brytyjczyków i Niemców ale wszystko mega pozytywnie, trochę żałuję że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tom1988: byłeś w Coast?! Szkoda że już Cię nie ma.. Poznałes może Pitera? Polaka z Londynu? Albo Madda? Niskiego Malezyjczyka grającego na gitarze? #!$%@?.. Muszę wracać xD
@Sieniu: żałuję ale niestety nie, był Brytyjczyk który miał być na 3 dni a został od niedawna na dłużej, nie byłem tam niestety zbyt długo bo zaledwie półtora dnia i głównie chodziłem po wyspie.