Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co zrobić z wrednym kolegą niebieskiego, który ewidentnie mnie nie lubi i wolałby, żeby mój niebieski miał inną dziewczynę? xD Problem w tym, że to najlepszy kolega i mój niebieski go lubi i nie ma szans żebym dała mu opcję: wybieraj - on albo ja, bo czuję się źle z tym że wybieram mu znajomych. Spędzają razem dużo czasu, więcej niż ze mną, bo mieszkają bardzo blisko siebie i nie mają innego towarzystwa xd A może to ja jestem uprzedzona, bo nie lubię takiego typu ludzi jakim jest wredny kolega i dlatego tak zieje nienawiścią i wkręcam sobie że on do mnie też? Ogólnie chciałabym żeby ich znajomość się zakończyła bo, to trochę chore, ale jestem zazdrosna (,). Olać to i zaakceptować czy jednak zagrozić odejściem i kazać mu wybierać, jeżeli on woli jego czy podstępem sprawić że kolega zniknie? XD #zwiazki #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: 9/10 przypadków to jest tak, że laska jest psycho, kumpel kumplowi stara się delikatnie powiedzieć, że ta laska jest psycho, ale do kumpla nie dociera, bo psycho laski najlepiej się bzykają.
Dzięki temu ten co stara się ratować kumpla to jest ten wredny.
To jak to OP z Tobą jest? Co? Gdzie Twój tata? Lubisz go czy nie bardzo?