Wpis z mikrobloga

@stefan8800 Kompresja YouTube ostro daje się we znaki jeśli chodzi o gry. No ale to jest tytuł from software więc tak - graficznie to jest bieda. Natomiast same projekty lokacji itd. sa fenomenalne. Styl graficzny gier From Software jest bardzo oszczędny ale przez to estetyczny bo jest równie surowy co wykreowany świat. Dla mnie takie Bloodborne pod względem audiowizualnym jest bardziej zachwycające niż Horizon Zero Dawn.
@stefan8800 częściowo masz rację, alr nie do końca. Grałem parę godzin i gra na pewno wygląda jak z 2019 roku a nie z 2011 chociaż rzeczywiście graficznie jest raczej "prosta". W sensie jest tu też sporo nowoczesnych efektów, wszystko technologicznie jest raczej nowocześnie ale widać, że nie na grafikę tu poszło główne skupienie twórców przy pracy przy tworzeniu. Mimo wszystko mi tam się wizualnie podoba, tym bardziej z tymi animacjami, które są
@Gert456 o właśnie, dokładnie taką samą mam opinie. Wszyscy chwałą te horizon, że takie ładne, a mi się to nie podoba. Właśnie bloodborn ma dużo ładniejsze lokacje i to robi robotę.
@stefan8800: @Gert456: @yeradd: Te gry są ładne pod względem artystycznym i grafika jest dobra jak nie zaczniesz się przyglądać z bliska (szczególnie tyczy się to postaci). W Sekiro nie grałem jeszcze bo jakoś brązowość tej gry mnie zniechęca, ale jestem pewien że radocha z grania rekompensuje te braki. Bloodborne tak mi się podobał, że aż platynę zrobiłem a sytuacja z grafiką ta sama co z Sekiro (BB nawet antyaliasingu