Brzęczek to dla kadry zmarnowane kolejne 2-3 lata. Paradoksalnie słaba grupa w eliminacjach działa na naszą niekorzyść bo zapewne wyjdziemy z niej i na kolejnym turnieju dostaniemy ostry #!$%@? bo Wuja nie ma pojęcia jak grać z Austrią, a co dopiero jak przyjdzie się mierzyć z mocniejszymi przeciwnikami - będzie panika na całego. Boniek może sadzić swoje wyliczanki ale rzeczywistości nie zmieni. Wczorajsze zwycięstwo, strzał życia Kędziory i dobitka Piątka to niesamowity fart tak samo jak to, że Alaba i Arnautovic potykali się o własne nogi. Podkreślam, że rzekomo mamy aspiracje i potencjał, aby rywalizować z rywalami dużo mocniejszymi niż Austria a do tego potrzeba kogoś kto wie jak ci piłkarze mają grać i potrafi to wdrożyć, a nie kogoś kto swojego najlepszego obecnie piłkarza wpuszcza w sześćdziesiątej minucie, a w końcówce wpuszcza Pazdana który w pierwszym kontakcie z piłką zalicza stratę, która o mały włos nie kończy się utratą bramki #pilkanozna #reprezentacja
  • 3
@kyloe: zgadzam się z tobą, a najbardziej mnie #!$%@? gadanie ekspertów że spodziewali się więcej po Austrii. A ja co?? Ja się spodziewałem więcej po nas, a w pierwszej połowie to przecież nawet nie pozwolili nam pierdnąć. Teraz gramy z Łotwa. Mam nadzieję zobaczyć atak pozycyjny, dominacje na boisku i składne akcje.