Wpis z mikrobloga

@BlackMask no najczęściej tak :p ale też by tego aż tyle nie było jakby faceci nie proponowali kasy. A się zdarzało, że 600 zł za trzymanie za dłoń i przytulanie proponowali ( ͡° ͜ʖ ͡°) kuszące, bo łatwa kasa, ale nie dla mnie
@BlackMask bo nie każdy rozumie słowo "nie", starasz się miło odmówić, powiedzieć po prostu "nie", to i tak potrafią z tym męczyć.. a jak się już zmyśli, że jest się w związku (oczywiście taki fałszywy argument się trafi, jeśli ktoś nie przestaje), to się tylko słyszy "ale facet się nie dowie" "ja mu nie powiem i Ty też nie".. i właśnie jak ktoś jest na nie a od wielu osób dostanie taką
@paulinnaa:
I dziwi cię to ? :D
Kobiety może dziwić taki obrót spraw ale jak dla mnie to nic aż tak strasznego, krzywdy nikomu nie robią a że są namolni to inna sprawa. Wiesz ciekawe jakby się zachowywała kobieta której odmawiają prawie wszyscy mężczyźni i która nie ma atencji, szkoda że takich kobiet nie ma więc dla was to jednak dziwne.
Są ludzie co potrafią dać sobie spokój ale są tacy
@BlackMask naprawdę czasem mnie to wręcz zaskakuje. Mam więcej kolegów, niż koleżanek i jakoś u nich nie zauważam takich zachowań. A uwierz, że takie kobiety też się znajdą. Tutaj akurat nie powinnam się z nich naśmiewać, bo no serio ładnie nie wyglądają, ani chociaż normalnie, niektóre z nich nie potrafią łba umyć przynajmniej 2 razy w tygodniu(z widzenia je kojarzę a miasto też nie jest jakieś duże, więc sporo można się dowiedzieć
@paulinnaa: Nie zauważasz bo nikt tego nie pokazuje normalnie.
Sądzisz że facet będzie biegał po ulicy i darł mordę "Wysłałem jej zdjęcie mojego #!$%@? patrzcie ludzie".
No raczej to tak nie działa, zresztą takie apki nie są stworzone chyba dla dynamicznych normików jak to określają tutaj ludzie więc nie ma co się dziwić czemuś takiemu.
@paulinnaa: Narzekają bo mają na co, w tych czasach i takich warunkach jakie faceci muszą spełnić to im się nie dziwie.
Wiesz jedni albo dadzą sobie spokój albo będą próbować coś zmienić w sobie a inni będą narzekać bo albo nie chcą albo to nic nie da.

Zresztą dla takiej opcji jest tylko jedno rozwiązanie, weź fotkę średnio przystojnego kumpla załóż sobie konto na tinderze/badoo i zobacz jak to wygląda. Wtedy