Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Piątek, godzina 20:53, normiki piją, narkotyzują się, zawierają nowe przyjaźnie, poznają miłości swojego życia etc. a ja co? Siedzę nad niemiecką terminologią prawniczą, bo przecież jestem zbyt dziwna, żeby po prostu otworzyć browara i mieć #!$%@?.

Pół godziny temu uświadomiłam sobie, że:
a) wygodniej mi będzie z książkowym słownikiem,
b) mam słownik w komórce lokatorskiej,
c) rzadko spotykam sąsiadów.
Połączywszy powyższe, ubrałam bluzę i poszłam do komórki. I #!$%@? co? Chyba wszyscy sąsiedzi z piętra postanowili właśnie wtedy pokręcić się po korytarzu, bo czemu by #!$%@? nie. Co ujrzeli? Półżywy kok, bluza z przebrania kościotrupa, dżinsy z dziurą na kolanie (wypadek, nie celowy zabieg), wielkie kapcie-misie i słownik języka niemieckiego pod pachą. A to wszystko na ich sąsiadce, cnotliwej księgowej. Chyba zostanę czołowym przypałowcem osiedla (,)

PS tak, z każdym z sąsiadów się przywitałam.

#gownowpis #heheszki #rozowepaski #modadamska
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@betterbeworthit: Nie przejmuj się, myślę że każda cnotliwa księgowa kilka sztuk dziwnych ubrań. Ja np byłam widziana przez sąsiadów w:
- bluzce z lamacornem, dziurawych getrach i łapciach z króliczymi uszami
- kigurumi Totoro
- bluzce z napisem "where is my fucking prince with white horse" czy jakoś tak
I w sumie mam wyrąbne na to :)
BTW czemu siedzisz nad niemiecką terminologią prawniczą?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pandafix: auć, nocka w piątek - to musiało boleć! Mam nadzieję, że spokój był ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@choochoomotherfucker: najlepsze! Ale zazwyczaj widzą mnie w nieco bardziej służbowym wydaniu, więc to mógł być dla nich wstrząs ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Stalowa_Figura: uwielbiam Twoją stylówę () masz jakieś zdjęcie tego kigurumi?
A czemu niemiecka terminologia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@betterbeworthit: dziękuję :D wychodzę z założenia, że jak w pracy muszę się nosić w przyzwoitych ubraniach to po pracy mam prawo do odrobiny szaleństwa i nietuzinkowości...Mam jakieś zdjęcie, ale widać na nim moją twarz a sami kigurumi jest już schowane wraz z zimowymi ubraniami, więc łap zdjęcie jakiejś ladej pani w takim samym kigurumi jakie mam.
Tak, chyba jesteś masochistką, ale trzymam kciuki za powodzenie :3
Pobierz
źródło: comment_2mjkT7kFVYQrTlNQQdrQDpX5UQwZBrys.jpg