Wpis z mikrobloga

Zgłoszenie przekazane do działu pomocy. Kilkanaście usuniętych komentarzy (niektóre wiszą od 4 dni) typu bydło, śmiecie, ścierwa, szmaty(dzisiaj 4 razyXDDD)pedofile, pedoentuzjaści itd. Paranoik, troll i oszołom którego zewsząd atakują hordy prawaków, nienawiść i jad wylewający się z uszu, ciągłe ataki i agresja, no ale niestety ciężka i trudna decyzja nad którą musi się zebrać i skonsultować cała ekipa Maćków. Szkoda strzępić ryja. Istny cyrk, patrząc na to, że niektórzy muszą ważyć każde słowo żeby nie spaść z rowerka.

#moderacjacontent #prawakijestrobota #4konserwy #bekazlewactwa
źródło: comment_itt8Mv36PHxWZPzu8osU3ZkRBaVfbIyO.jpg
  • 13
@spere: Nie rozumiem co twój komentarz miałby wnieść do dyskusji, skoro nawet hehe nie wiesz jak zgłosić post. Ja nie neguję tego, że osobom o poglądach prawicowych nie puszczają nerwy i nie atakują innych. Dziwi mnie tu brak reakcji na takie NOTORYCZNIE pojawiające się komentarze, które ten gagatek zamieszcza od tygodni oraz brak konsekwencji i obiektywizmu.
@Nuckyy: notorycznie od 3 lat jestem wyzywany od bydła, śmieci, ścierw, szmat, płatnych trolli, niemieckich, rosyjskich, żydowskich, amerykańskich, oszołomów, idiotów, kretynów, że jestem pod wpływem narkotyków

mnie też dziwi brak reakcji, że wielokrotnie moje zgłoszenia wiszą tygodniami, i nic, czasami tylko jak w komentarzu leci combo wyzwisk, to są kasowane

więc odruchowo zapytałem gdzie takie kalumnie można jeszcze zgłaszać
notorycznie od 3 lat jestem wyzywany od bydła, śmieci, ścierw, szmat,


@spere: Przez jedną osobę? Jeżeli jedna osobą wyzywała Cię (czy też innych)w taki sposób kilkukrotnie, bez konsekwencji to chętnie zobaczę przykłady, bo o to też w tym poście chodzi.

combo wyzwisk, to są kasowane


Niestety trzeba też rozdzielać ''wagę'' wyzwisk ''płatnych trolli, niemieckich, rosyjskich, żydowskich, amerykańskich, oszołomów, idiotów'' nie robią na moderacji wrażenia.

Natomiast śmieci, zwierzęta, szmaty itp. już tak
Niestety trzeba też rozdzielać ''wagę'' wyzwisk ''płatnych trolli, niemieckich, rosyjskich, żydowskich, amerykańskich, oszołomów, idiotów''


@Nuckyy: no fajnie, płatny troll, czyli sugerowanie że agent obcego wpływu, i to za pieniądze, czyli zdrada kraju, dożywocie a dawniej kara śmierci.