Wpis z mikrobloga

Raport z 4 tygodnia! Węglowodanowy książę z lepszymi przyrostami niż na SAA

Średnia waga tygodniowa - 90.3 kg [1,2 kg mniej od względem zeszłego tygodnia 8,4 kg od startu]
Kaloryka nadal bez zmian DT - 3500 / DNT - 3200 kcal

Wczoraj przeczytałem na wykopie, że na SAA można zbudować 5 kg mięśni w pół roku. Trochę się przestraszyłem, ponieważ na fotkach porównawczych, mogę szacować, że zbudowałem w 7 msc NAJMNIEJ 10 kg. Właściwie nie widzę jakiekolwiek szansy, aby na tym samym docięciu co rok temu (69.9 kg) miał mniej niż 80 kg.... ¯\_(ツ)_/¯ ale zaraz ktoś napisze, że to @IntruderXXL dał mi swoją posypkę do zapiekanek z metanabolem.

Najśmieśniejsze jest to, ze kiedyś miałem podobną perspektywę jak wielu tutaj - że po newbie gains to tam 1-3 kg w pół roku/rok. ZAPEWNE TAK BYŁO gdybym nadal uparcie tkwił w przekonaniu, że wystarczy bazować na najpopularniejszych metodach i dokładąć np. 10 kg do PR w pół roku. To ogromny błąd nakładać na siebie tak małe oczekiwania, ograniczać się do jednej metody, tkwić w miejscu, bać się spróbować czegoś innego i wygodnie sobie siedzieć w swojej jaskini.

Właśnie progres, to jak to idzie coraz bardziej odkłada moją decyzję o wejściu na typowy cykl. Bo jak idzie naturalnie lepiej niż niektórym na SAA to ja nie mam pytań. Dodajmy, że zacząłem w późnym wieku nikt by nie powiedział czy to z genem do sylwetki czy do siły. Uparcie wierzę, ze naturalnie jestem w stanie zbliżyć się do wyników w odpowiedniej dla siebie kategorii wagowej na polskim podwórku. Jeśli się bliżę, to dlaczego za ileś lat nie spróbować? A jeśli nie to widocznie się nie nadaje i szkoda marnować czasu i zdrowia. Oczywiście nadal jestem otwarty na inne systemy treningowe i kiedyś chciałbym ich spróbować

W końcu dało mi się sensownie poprawić technikę w sumo. Tu dziękuje za kilka rad @bdm_bq i prawdopodobnie niedługo mimo redukcji będę podchodził do pobicia własnego PR (chce zaatakować 215 kg (ciąg mam słaby do siadu (,)). Nawet na większym ciężarze to wygląda sensownie https://www.instagram.com/p/BvWEeP9Iokc/ i nawet swojego słynnego garba w piersiowym nie robię ʕʔ

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #chudnijzwykopem #fullborsukworkout #borsukredukuje
Kasahara - Raport z 4 tygodnia! Węglowodanowy książę z lepszymi przyrostami niż na SA...

źródło: comment_m38sm5Ewu5GrJTT7gIF7JxcVXcHlYDk0.jpg

Pobierz
  • 66
@bdm_bq: ( ͡º ͜ʖ͡º) zobaczymy, będę musiał się kierować czy mi to CUN nie przeora na redukcji za mocno, a jak nie to sie spróbuje jeszcze więcej po redukcji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zawsze mi trochę szkoda jednostki treningowej na testowanie maksa (,)