Wpis z mikrobloga

Ja bym brał Anthem, ale wojennych fpsów nie lubię. Kupiłem nawet jakiegoś BF i mam w nim 0 godzin. Możliwe że Anthem będzie dobrą grą, kiedyś. Bioware ma dobrą taktykę, słucha community, robi live gdzie informuje na bieżąco o zmianach. Gorzej że w praktyce to wszystko średnio im wychodzi.
Anthem dobry gameplay a zepsute wszystko inne


@AnarchoKapitolizm: To jest właśnie niesamowite, jak mogli zrobić tak wypasione javeliny, a resztę spierniczyć. W Bioware musi być część osób zatrudniona ze względów innych niż umiejętności, od dawna to odczuwałem w ich produkcjach. Jak zaczęli się chwalić tym że zaletą ich gry jest możliwość homoseksualnych romansów.
@grzysztof: zdania są podzielone :P ale chyba wolę PvP niż bicie mobów cały czas, szkoda Anthem może kiedyś będzie fajne albo podzieli los Evolve (tej gry z 4 hunterami i potworkiem, chyba tak to się nazywało)
@grzysztof: Grałem. W Anthem gra się świetnie, ale co z tego, jak loot to jakiś żart. Ostatnio nawet na internecie pojawił się filmik, który pokazywał, że najlepszą bronią w grze jest ta początkowa. Mnóstwo bugów a ai jest jeszcze głupsze od tego z Andromedy.
BFV zaś to jakieś dziwne połączenie coda z battlefronetem 2 z dodatkiem pojazdów, których i tak na mapie jest zdecydowanie za mało i są za słabe.
@Kristof90: w obu grach troche godzin (bfV z 50-70, anthem okoo 30-40)
w anthem po 30 lvl nie ma co robic prócz lootowania (ktore wyglada jak żebranie o cokolwiek innego niz fioletowy item) gra moim zdaniem czeka na jakies dodatki, nawet gra ze znajomymi nie daje po jakims czasie funu.

w BfV tez grałem od premiery, bardzo przyjenie sie strzela (chociaz jestem bardzo słaby w takie gierki) sporo trybów i jak
@Damiax: w bfv było coś o lvlowaniu broni, dużo to daje? Bo BR polega na szukaniu sprzętu a tu widzę jakieś extrasy za zakup przedpremierowy -.- trochę to się gryzie z ideą BR no ale skoro można to zdobyć w miarę szybko to chyba nie ma problemu.
@Kristof90: na monety tylko skórki/ubrania dostajesz, a lvl broni polega na tym że grając dana bronią możesz wbijc jej kilka poziomów, na każdym poziomie możesz wybrać jakiego perka (np mniejsze odrzut przy celowaniu, szybsze celowanie )