Wpis z mikrobloga

WorkIdle wreszcie do pogrania!

Pamięta ktoś grę o tłuczeniu w ekran sprzed roku?

Przez grę o marsie musieliśmy odłożyć prace na później no i w końcu się udało. Właśnie ruszyła otwarta beta naszego clickera o #gamedev (°°

#android : WorkIdle Android
#ios : WorkIdle iOS

Gra wymaga jeszcze wielu zmian, ale na tym etapie chcemy włączyć społeczność w jej rozwój.

Tu wchodzicie wy!
- co się podoba?
- co do poprawki?
- co widzielibyście w przyszłości

Dzięki! ;)

#gryandroid #gryios #gry
Do śledzenia - #lukzdev
Pobierz jasiek13 - WorkIdle wreszcie do pogrania!

Pamięta ktoś grę o tłuczeniu w ekran spr...
źródło: comment_f266sZYETrQCWiwm8WXgjupqEuPNYvja.gif
  • 34
@Scharnvirk: są reklamy, ale nie nie natarczywe i opcjonalne. To gra darmowa więc w ten sposób z niej zarabiamy. W przyszłości pewnie będą mikropłatności jeśli ktoś będzie chciał bardziej wesprzeć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Scharnvirk: Hmmm w przypadku tej gry ciężko będzie to zrobić ponieważ wszystkie reklamy są opcjonalne za nagrody, ale pewnie moglibyśmy w przyszłości dać możliwość odbierania tych nagród za kryształy, które będzie można kupić ;)
@jasiek13: Całkiem przyjemnie, trochę drażni mnie tylko, że fingers i processing power za każdym otwarciem wczytują się od początku i trzeba zjeżdżać na dół. Chyba wolałbym, żeby od razu przeskakiwało do najdalszych "odkrytych".
@jasiek13: gram już jakiś czas i mam problem z jednym wyzwaniem, by zabić latające robaki. Jest ich strasznie mało i ledwo nabiłem 3 z 5. Tę chodzące co chwila się pojawiają, a tamte niestety nie.
@Zsan: @jasiek13: Po pewnym czasie się uda uzbierać. Gorzej jest z rozbiciem monitora, bo nie wiem czy to zależy od ilości rąk, miejsca uderzenia, szybkości czy (ku czemu się skłaniam) losowości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TheMan: to mi się nie udało. Odblokowałem wszystkie rodzaje palców i jestem na ostatnim poziomie mnożnika kasy, a w zadaniach bieda. Powinna być możliwość omijania zadań