•  

  1 334 - 1 = 1 333

  Tytuł: Pod jednym niebem
  Autor: Joseph Kim, Stephan Talty
  Gatunek: autobiografia
  ★★★★★★★★☆☆

  Wspomnienia Koreńczyka z Północy, który przeżył klęskę głodu w swoim kraju, uciekł do Chin i zdołał opowiedzieć i spisać swoją historię. Dla zainteresowanych tematyką tego Korei Północnej - pozycja obowiązkowa. Momentami było bardzo mocno i niektóre fragmenty były dla mnie ciężkie pod względem emocjonalnym. Polecam.

  #bookmeter

  źródło: s.lubimyczytac.pl

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Niedawno straciła prace. Niedawno też zamknęli Rokse XD
   Najbardziej plusowana odpowiedź leci do tej Pani.
   #tinder #podrywajzwykopem #glupiewykopowezabawy

   odpowiedzi (90)

  • avatar

   Ktoś naprawił plakaty Orlenu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   #heheszki #ekonomia #bekazprawakow

   odpowiedzi (10)

  • avatar

   Uwaga robie kolejne #rozdajo jakiego wykop jeszcze nie widział. TO WYJATKOWA PAMIĄTKA LUB BEZCENNY PREZENT! Na Przedniej stronie w centralnej części banknotu umieszczono wizerunek Jana Pawła II, wraz z pastorałem papieskim. W tle widok części globu ziemskiego – kontynenty obu Ameryk, Europy i Afryki. Po prawej stronie banknotu kolekcjonerskiego, w jego górnej części znajdują się dwa skrzyżowane klucze, które symbolizują Państwo Watykańskie i władzę Papieską. Poniżej znajdziemy wybrane, po wyborze na papieża imię – Jan Paweł II, pod którym znajduje się data pontyfikatu papieskiego – 16.X.1978 – 2.IV.2005. Banknotu nie mam, zamawiam na stronie (za pobraniem) prosto do zwycięzcy rozdajo - dlatego masz gwarancje, ze otrzymasz nowy egzemplarz.

   Na stronie odwrotnej ujrzymy scenę obrazującą moment okazania szacunku przez kardynała Karola Wojtyłę prymasowi Wyszyńskiemu, w trakcie Mszy Świętej inaugurującej pontyfikat Jana Pawła II. Po prawej został umieszczony fragment Listu do Polaków, wraz z datą odczytania, poniżej której znajduje się kontur klasztoru na Jasnej Górze.

   Specyfikacja:
   banknot pozłacany, kolekcjonerski
   (wymiary : 14,4x7,2 cm)
   certyfikat
   folder emisyjny
   pokaż całość

   odpowiedzi (32)