Wpis z mikrobloga

100% prawdy, nie lubiłem go jako gówniarz bez własnego zdania dlatego że była moda na nienawiść do Tuska


@ShineLow: Podpisuje sie, miałem tak samo. Teraz go nie lubię, bo już mam własne zdanie na ten temat XD

Nieprzemyślane prywatyzacje, likwidacja strategicznych z punktu widzenia gospodarki stoczni, afera hazardowa, luka VATowska i na dobre rozkręcenie karuzeli, zaniedbanie kopalni, masowe bankructwa firm budujących autostrady i inne wysienki typu Amber Gold XD Nie był
Nieprzemyślane prywatyzacje, likwidacja strategicznych z punktu widzenia gospodarki stoczni, afera hazardowa, luka VATowska i na dobre rozkręcenie karuzeli, zaniedbanie kopalni, masowe bankructwa firm budujących autostrady i inne wysienki typu Amber Gold XD Nie był to też najgorszy polityk, bo prawda jest taka że był na tyle charyzmatyczny, że potrafił utrzymać przy sobie ludzi, ale robienie z niego jakiegoś wybawiciela i nowej szansy dla Polski jest nieco śmieszne. Takich watach politycznych bez wizji
@TulipanowyPostumentMelodii: Co jest strategicznego w polskich stoczniach?


@patrykk994: cały kutwa świat ma potężne zyski i rozwija dobrze gospodarkę dzięki budowie statków.
Chiny np. nie wyrabiają z zamówieniami na statki mimo ogromnej ilości stoczni. Wystarczy trochę rozeznania w temacie. W Polsce za to upadły stocznie a transport wodny nie istnieje (mówię o transporcie rzekami i kanałami)

Co do samego Tuska - platforma od zawsze istniała tylko dzięki niemu. Gdy odszedł do
Tusk to oportunista, reagujący tylko na sondaże społeczne i afery. Do tego jak pozbył się konkurencji w swojej partii mam do niego wstręt.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
cały kutwa świat ma potężne zyski i rozwija dobrze gospodarkę dzięki budowie statków.

Chiny np. nie wyrabiają z zamówieniami na statki mimo ogromnej ilości stoczni. Wystarczy trochę rozeznania w temacie. W Polsce za to upadły stocznie a transport wodny nie istnieje (mówię o transporcie rzekami i kanałami)
@Moris299: nie "cały kutwa świat", a Azja wschodnia. Tsm się przeniosła budowa wielkich statków, bo jest tam dużo, dużo taniej. I polskie stocznie które
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Nieprzemyślane prywatyzacje

@TulipanowyPostumentMelodii: rozwiniesz? Która prywatyzacja była nie przemyślana?

likwidacja strategicznych z punktu widzenia gospodarki stoczni,

które przynosiły jedynie straty i których nie dało sie uratować, bo w Azji buduje się kilka razy taniej.

afera hazardowa

Która została wyjaśniona, a minister w nią zamieszany wyleciał od razu.

masowe bankructwa firm budujących autostrady

Co Tusk miał wspólnego z tym że główny wykonawca nie płacił podwykonawcom?

inne wysienki typu Amber Gold XD

W
@TulipanowyPostumentMelodii: czyli jak miałeś mleko pod nosem nie sprawdzałeś faktów i tak samo nie robisz tego teraz. Ale widać, że kolega ma czerwone serduszko bo marzy o państwowych stoczniach gdzie możnaby przezerac publiczna kasę i pewnie jeszcze o państwowych fabrykach dżemu i kompostu (zakładam to po dosadnie wyrażonej niechęci do prywatyzacji). Odnalazlbys się świetnie przed 89r.