Wpis z mikrobloga

Murki co sie odnieprawilo () Mieszkam kolo boiska szkolnego.

Slysze petarde - wychodze do psa bo sie biedaczka boi,
Zapalam papierosa jak juz wychodze to czemu nie .

Idzie 2ch gosci - 1 ok 35 lat pulchny 1,90 i silwy 1,85 lat ok 50-55 pulchniak
Cos tam rozmawiaja i nagle widze z odleglosci ok 50m wyciaga reke w strone ciemnego boiska i strzela...STRZELA z pistoletu!

i tak 4 strzaly w strone boiska ... poogladalem show, spalilem papieroska i wszedlem do domu.
Teraz sie zastanawiam nawet jesli to gazowka, czy hukowy pal szesc...co jesli idioci mieli prawdziwy na 9mm ( widac bylo ogien po wylocie kuli oraz huk jak z normalnej krotkiej [byl kurs na strzelnicy,rozpoznanie itp.] ?!

Wracajac skad przyszli, lekko uchylilem drzwi- slysze po polsku rozmawiaja, patrze - teraz starszy ma spluwe - wracaja skad przyszli.

Powiem Wam pierwsze i mam nadzieje ostatnia sytuacja w tym zyciu - uczucie "lepiej sie nie mieszac, nie rozmawiac i mowic co jest #!$%@? panowie.." Nie polecam ()

#wroclaw #strzelectwo #policja ?
  • 13
@Zgrywajac_twardziela: Ciekawe niby #!$%@? skąd będą wiedzieć że to on, jak nawet patrol nie będzie wiedział kto zgłaszał. #!$%@? mnie takie #!$%@?
@losux2012: A ty może zamiast wypisywać pierdoły na wykopie to zareaguj? Jakby ci matkę gwałcili to też pisałbyś na wykopie czy zgłaszać, czy lepiej nie bo będą wiedzieli kto zgłosił? Jak się wysrasz to też będziesz pytał czy się podetrzeć czy czekać aż wyschnie i wykruszyć? No ja