Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki I mirabelki z #komputery.
Szukam #laptopy do 4.5 tysiąca który będzie mógł bez problemu odpalić Photoshopa, dobry edytor wideo, czy poprostu czasem sobie pograć w nowsze #gry, nie na ultra oczywiście.
Myślałem o Lenovo Legion Y530 z i7-8750H i GTX 1050 na pokładzie, czy to dobry wybór? Czy są może jakieś lepsze alternatywy do 4.5 tysiąca złotych?
#kiciochpyta
  • 21
@PodlasianinNaEmigracji: nie miałem do czynienia z Twoim upatrzonym modelem ale widziałem już kilka Lenovo. Czytałem wiele opinii jakiś 3 lata temu bo też stałem przed takim wyborem. Ja się zdecydowałem na Asusa i jestem mega zadowolony. Załóż temat na forum benchmark i zobaczysz co Ci polecą :) ja bym musiał od nowa zrobić rekonesans a to trwa z tydzień wnikliwych analiz xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PodlasianinNaEmigracji: Człowieku bierz tego Della, którego podsyłali Ci wyżej. Nie dość że masz tam 1050 Ti to dostajesz przede wszystkim jakość wykonania i chłodzenia. Lenovo Ci tego nie zaoferuje, mam i wiem, na starszym z tej serii mógłbym jajka smażyć xD

Co do dodatkowego chłodzenia to ja nie polecam podstawek, chyba że naprawdę dopasujesz ją idealnie pod wloty powietrza w swoim laptopie, w moim Lenovo Y50 zajebista podstawka gówno dawała. Zamiast
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PodlasianinNaEmigracji: Dziękuję, miło mi :D Btw skontruję jeszcze propozycję, która była gdzieś tam wyżej, odnośnie laptopa bez systemu. Mamy 2019, nie ma sensu dalej bawić się w piracenie, szczególnie że Windows 10 jest wciąż rozwijaną usługą. Później dołożyć to możesz RAM i lepszy dysk, system lepiej mieć od początku, oczywiście wersja Home, chyba że naprawdę do czegoś potrzebujesz możliwości z Pro.

lenovo dobry wybór, mam legiona, grafika, chłodzenie, dźwięk, wszystko ok. gram dość dużo i daje radę. do pracy poużywać też ze spokojem można.