•  

  Szanowni państwo, przerywamy wykop w związku z bulwersującym rozwojem wydarzeń w Ełku, zdobytym podczas nieoczekiwanej ofensywy ekstremistycznej organizacji Państwo Normickie. Ze zdjęć satelitarnych wynika, że aktualnie dogasają walki na terenie Ogródków Działkowych Relaks. Znad ruin Biedronki przy ul. Słowackiego unosi się słup dymu widoczny aż w Chruścielach, powietrze wypełnia gryzący smród spalonego Vifonu.
  Po ulicach krążą wypełnione bojowniczkami Toyoty Yaris z charakterystycznymi flagami Avonu. Na lufach kałasznikowów powiewają rajstopki z Aliexpress, a rozentuzjazmowane julki wykonują rytualny gest pokazmorde do wtóru okrzyków "Mmmm, cycunie!". Naoczni świadkowie opowiadają o masowym usuwaniu fapfolderów i deptaniu godeł Dr Gerarda, okoliczna ludność ma też być wypędzana kijami z domów w porze wieczornej imprezy. W przejętej katedrze fundamentalistki zorganizują całonocną adorację Św. Mokebe w intencji uzyskania wartościowego genetycznie potomstwa.
  W tym samym czasie trwa gorączkowy exodus spierdoxów, znaczony dziurawymi cottonworldami i butelkami z moczem. W całym mieście dochodziło do pogromów manletów posiadających polacki ryjec i mniej niż 169 cm wzrostu. Na stadionie ełckiego MOSiR-u rozszalały różowy tłum grał w piłkę głową z ledwo widocznymi zakolami i ustami zapchanymi pączkiem Smutna Kraina 0,59 zł/szt. Makabryczne zdjęcia jej byłego właściciela w filtrze "Romantyczny Róż" obiegają tindera. Niepotwierdzone doniesienia mówią o jego ukrzyżowaniu za długi w gearbeście.
  Jeden z uchodźców relacjonował naszemu reporterowi, że uzbrojone członkinie Państwa Normickiego wdarły się do jego pokoju i spaliły zapas maltikeksów. "Straciłem dorobek życia, nie mam oszczędności i pierwszy raz muszę iść do pracy" Głos nieszczęśnika załamuje się, kiedy wspomina szyderstwa skierowane pod adresem nadmiernego owłosienia na stopach.
  Do naszego studia trafiło również szokujące nagranie, na którym zamaskowana samotna madka podrzyna stulejkę incelskiemu zakładnikowi i grozi całemu światowemu przegrywowi tym samym losem, jeżeli nie wyrzeknie się redpilu i nie uzna, że cytujemy: "nie ma samca nad Mokebe, a p0lka Patrycja jest jego Witaminką". Ze względu olbrzymi ładunek przemocy, w dalszej części programu opublikujemy jedynie fragmenty tego materiału.
  Uzyskaliśmy już pierwsze komentarze klasy politycznej na temat ełckiego kryzysu humanitarnego.
  W nadzwyczajnym orędziu Pan Prezydent Adrian Pornhauser-D@pa ostrożnie zdystansował się od hipergamicznego bestialstwa słowami: "Kiedy oczy całego świata są zwrócone ku Ełkowi, naród udziela niesłabnącego poparcia działaniom Instytutu Yad Vashem."
  W odrębnym orędziu Pierwsza Dama podkreśliła determinację męża w dalszym sprawowaniu funkcji betabankomatu.
  Poproszony o opinię, były premier Wykopu Elon Musk nazwał tragedię przegrywów "przykrą sprawą, której nie lekceważę".
  Nuncjusz Stolicy Ap0stolskiej, Jego Ekscelencja Arcybiskup Pescatore Pesto di Pistacchio wystosował do stulejarskich uchodźców serdeczne życzenia wyjścia do ludzi i podjęcia zatrudnienia. Jego Ekscelencja wezwał także do wysiłku pojednania i koegzystencji herbatników Gerarda i ciasteczek Bonitka, bez względu na ich kolor i zawartość maltodekstryny. "Wszyscy czcimy tego samego Mokebe", powiedział Abp. di Pistacchio.

  https://soundcloud.com/hamada-nassar-1/dtjf5ul0xqzm

  #pasta #maltikeks #normictwo #januszpol #p0lka #mokebe #stulejacontent
  #przegryw #heheszki #syriaspam #elk

  źródło: almawtlimaltikeks.jpg

  +: R........u, Cybek-Marian +14 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement