Wpis z mikrobloga

@UFC_Jest_W_Dupie: role takiej bazy jaką pełnił Hunter's Dream pełni Firelink Shrine która jest kawałek za 1 bossem. Ogniska są podobne do latarni ale mają więcej funkcji. Odpoczywanie przy nich odwania Ci życie, Estusa, naprawia ekwipunek i możesz się między nimi teleportować. W Firelink Shrine masz kupców i innych NPC.
@UFC_Jest_W_Dupie: Do samego parowania mogę polecić parrying dagger, może się z początku wydać wymagający, ale daje całkiem sporo funu gdy już się go nauczysz:)

Generalnie w DS3 nigdy nie używałem tarczy - da się przejść i się przy tym świetnie bawić.
@UFC_Jest_W_Dupie: Mi się udało dojść do połowy gry z tarczą, ale potem i tak jej nie używałem i przerzuciłem się na dwuręczny oręż. I tak głównie uniki wychodzą taniej (energia) i więcej obrażeń można zadawać.
Najlepiej zacząć bez tarczy
@UFC_Jest_W_Dupie: Jedno Ci się pojawia przy końcówce gry (dodatkowe ognisko przed ostatnim bossem), a drugie jest ukryte w jednej lokacji.
Nie musisz przechodzić całej gry, aby zacząć DLC. Pamiętaj, że po zakończeniu gra zapyta się o NG+, które będziesz mógł odpalić w każdym momencie potem. Piszę, bo kolega źle to zrozumiał i odpalił nową grę przed zaczęciem DLC :P
@UFC_Jest_W_Dupie jest jedna tarcza której warto używać - Grass Crest Shield. Znajdziesz ją na w Puszczy Ukrzyżowań - na bagnach pod drzewem w pobliżu wielkich krabów.

Z racji tego, że w 3 są ulepszone uniki (można unikać na wszystkie strony), faktycznie tarcze najczęściej są zbędne z tym, że "Tarcza z wzorem trawy" kiedy jest noszona zwiększa regenerację staminy więc warto mieć ją po prostu cały czas na plecach.

Jakbyś miał jeszcze jakieś
@zevran: chyba dam rade jak Bloodborne dalem rade, choc nie ukrywam, ze bylo dosc trudno, dlc sobie odpuscilem
zawsze zostaja filmiki z patentami jak danego bossa pokonac, bo prawie kazdy ma jakies slabe strony lub mozna wyuczyc sie jego ruchow na pamiec