•  

  Artykuł autorstwa prof. dr zrech. Wojciecha Wszywko
  "Mokebizm - religia sypialni. Szkic zarysu podstaw"
  Mokebizm jest to religia hipergamiczna, popularna pod względem liczby wyznawczyń w p0lsce. Świętą księgą mokebizmu jest "Kitab al-Qutang" (pol. Księga Kutacza) rozpoczynający się od słów; "W imię Mokebe, najdłuższego i najbardziej sprężystego." i w dalszej części zawierający głównie kolorowe ilustracje. Zawarte w nich pozycje erotyczne mają stanowić ostateczne i doskonałe przesłanie Mokebe do p0lek. W centrum religii stoi boska postać Mokebe uosabiajaca ideał hipergamicznego partnera o pozycji nieskończenie wyższej od p0lki. Opisywany tam Mokebe jest przystojny, męski, silny, romantyczny i brutalny. Jego kutanga ma długość zależną tylko od jego woli, może się rozwijać na odległości jednostek astronomicznych z prędkościami wzwodu przekraczającymi światło. Męska potęga Mokebe jest nieskończona i niepoznawalna, stanowi ideał, który wyznawczyni może próbować zdobyć zmieniając partnerów na coraz lepszych.
  Prorokinią mokebizmu jest p0lka Patrycja, zwana takze Hipergamiczną Bestią. Zgodnie z dosłownym opisem i szczegółowymi ilustracjami "Kitab al-Qutang" przesłanie Mokebe zostalo objawione Patrycji podczas kolejnych nocy pobytu na Erazmusie przez trzech anielskich posłańców: Simona, Achmeda i Enrique.
  Do kanonu mokebizmu wchodzi także tradycja postępowania założycielki tej religii początkowo przekazywana oralnie, a nastepnie ujęta w zbiory, z ktorych najbardziej popularnym jest "Mokebe pochodzi z Marsa a Patrycja ma chorobę z Wenus." opracowany w formie filmikow instruktażowych przez wczesnomokebistyczną badaczkę Martę Linkiewicz i znany pod skróconą nazwą "Sahih al-Mokebe".
  Podstawę mokebizmu stanowi pięć filarów:
  1. wiara w supremację kutangi Mokebe i posłannictwo p0lki Patrycji wyrażająca się w wyznaniu "nie ma Bolca nad Mokebe, a Patrycja jest jego Witaminką."
  2. przeskakiwanie na najlepszy akurat dostępnym bolec
  3. rytualne orgie podczas świętego miesiąca wakacji
  4. hojne wydawanie pieniędzy uzyskanych z betabankomatu
  5 pielgrzymka do krajow egzotycznych, gdzie znajdują się legendarne kolorowe bolce będące namacalnym ziemskim symbolem Mokebizmu.
  Obecnie P0lki stanowią 95 procent wyznawczyń mokebizmu, pozostałe 5 stanowią akolici tzw. białorycerze, w języku staromokebskim zwani betacuckami.
  Oskarki będące partnerami mokebistek nie muszą wyznawać ich religii, natomiast są zobowiązani do udzielania im wsparcia finansowego, bolcowania i obdarzania poprawnym materiałem genetycznym.
  Według tradycji mokebizmu pochodząca z szanowanej bananowej rodziny Patrycja, w wieku 18 lat podjęła zagraniczną wyprawę do Nerłopy, celem zdobycia oświecenia i licencjatu w ramach programu Erazmus.
  Znajdującej się w stanie chemicznie indukowanej medytacji Patrycji objawili się trzej posłańcy Mokebe, którzy w kolejne noce razem i osobno dokonywali intensywnych nawiedzeń, przekazując fundamenty nowej religii.
  Po powrocie z Erazmusa Pati była poddawana prześladowaniom ze strony prawickich manletów, zakolaków i innych stulejarskich hipokrytów bez oszczędności, którzy szkalowali jej bezinteresowne poszukiwania ideału Mokebe, jednocześnie obłudnie waląc żałosne mikrofiflaki do wyżebranych i ukradzionych fotek i filmików z udziałem Enrique, Simona i Achmeda.

  W tym samym okresie p0lka Patrycja pozyskała swoje pierwsze zwolenniczki i towarzyszki: Julkę, Natalkę z Humana oraz manikiurzystkę Karinę. Pomimo skromnych początków, kult intensywnie się rozpowszechniał poprzez działalność misjonarską na Insta, Tinderze i Badoo. Pierwsze mokebistki zyskały nowe możliwości finansowe i organizacyjne dzięki pieniądzom tatusiów i kolejnych dynamiczniejszych Oskarków. Atrakcyjna doktryna i dobre cycki przyciągały coraz liczniejszych i odważniejszych białorycerzy, pozwalając Patrycji i jej towarzyszkom skutecznie odpierać ataki odrażających przegrywów. Przyszłość i rozwój mokebistycznej wspólnoty zostały zabezpieczone w szeregu heroicznych bitew doprowadzając do skompromitowania incelskiego spermiarstwa, zmarginalizowania, a nawet banów dla najbardziej zażartych mokebofobów. To dziedzictwo bezpruderyjnej odwagi i stawiania oporu z dorodnym kutasem w ręku do dzisiaj budzi fascynację i kontrowersje u obserwatorów mokebizmu.

  Cnotami mokebizmu są wygryw, atencja, segzy i luksus. Mokebistka powinna dążyć do prowadzenia beztroskiego życia u boku betabankomatu, przy jednoczesnym praktykowaniu filarów religii. Warunki do szlachetnego życia stwarza przyjazne i tolerancyjne otoczenie, zwane także "normickim". Wywodzący się spośrod normictwa krewni, przyjaciele i znajomi powinni wybaczać p0lkom ich potknięcia, obdarzać je opieką, czułością, plusować i lajkować. Mile widziana jest zdrowa doza spermiarstwa, o ile nie wywołuje cringe`u, a chwalący p0lkę nie jest kripi oblechem bez grosza. Nade wszystko mokebizm ceni bowiem u meżczyzn tolerancję i pełny portfel pozwalające parze na osiągnięcie łaski wygrywu.
  Znane powiedzenie mokebickiej prorokini do kolejnego męża głosiło: "Jeżeli nie jesteś w stanie znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to chociaż płać alimenty". Mokebistka, która pogoń za coraz lepszymi bolcami przypłaca rozwodem jest uważana za meczennicę. Zgodnie z wiarygodnymi relacjami Hipergamiczna Bestia p0lka Patrycja doświadczyła tego losu kilkaset razy.
  W doktrynie mokebizmu podstawowym grzechami są przegryw i prawictwo rozumiane jako odrzucenie szansy na ubogacenie puli genowej i bunt przeciw dobrodziejstwom Mokebe. Według teodycei mokebizmu, to zazdrosny o najwyższą kutangę Szatan zesłał zakola, niski wzrost i tzw. polacki ryjec, po to, żeby upodlić i doprowadzić do upadku rodzaj ludzki. Szatańską doktryną jest redpill usprawiedliwiający i propagujący spierdolenie, a przez to unieszczęśliwiający swoich zwolenników i ich otoczenie. W czasach ostatecznych Mokebe objawi się w całej swojej żylastej potędze, wjebując Szatanowi i jego spierdoxowym kohortom. Prawowierne mokebistki, szlachetni bialorycerze i potulne betabankomaty spędzą wieczność w wygrywie imprezując w rajskich kurortach all-inclusive. Przegrywy i incele zostaną wrzuceni do Sosnowca, Ełku i Grudziądza itp. miejsc, gdzie śmierdzi gównem. Tam będą płakać i zgrzytać zepsutymi zębami oglądając snapy z Raju.
  Nadzieję przynosi miłosierdzie Mokebe, który poprzez swoją wysłanniczkę Patrycję i wyznawczynie może przebaczyć incelom, jeżeli wyjdą z przegrywu i zaczną owocny żywot białorycerza, bety lub nawet oskarka. Tkwienie w przegrywie to stan umysłu i jest zależny od własnej woli, a nie od otoczenia, wystarczy uwierzyć w sukces i wyjść do ludzi, a starania zostaną prędzej czy później nagrodzone zaruchaniem, które jest obiecanym przeznaczeniem każdego człowieka.
  Apologeci mokebizmu nazywają go "religią sypialni", twierdząc, że propagowana przez to wyznanie hipergamia pozwala na udoskonalenie poziomu genetycznego ludzkości, a swobodny segz działa antystresowo i prowygrywowo. Mokebistki zaprzeczają oskarżeniom o tzw. "białe ludobójstwo", wskazując że w większości rodzą dzieci europejskim oskarkom, a średnio tylko jedno jest beżowe po odbyciu pielgrzymki, podczas której zwykle używają zabezpieczeń. Odrzucając zarzut dyskryminacji inceli mokebistki trafnie wskazują, że typowa zatwardziała spierdolina jest technicznie rzecz biorąc podludziem, stąd jej ewentualne prześladowania mogą być ścigane co najwyżej z ustawy o ochronie zwierząt - i to pod warunkiem, że nie uzna się go za szkodnika.
  Fundamentalistycznie mokebicka organizacja "Państwo Normickie" jest pomawiana o zwalczanie przegrywu metodami terrorystycznymi, w tym również rzekome zbrodnie wojenne. Rzecznik PN odrzucił te insynuacje jako bezpodstawne, barwnie i z humorkiem porównując kampanię antyprzegrywową do wyrzucania śmieci, wyrywania chwastów i tępienia kleszczy.
  Ocenia się, że mokebizm jest najdynamiczniej rozwijającem się wyznaniem w świecie zachodnim. Jest inspiracją dla niezliczonych dzieł literatury, muzyki i filmu (min. entuzjastycznie przyjmowana seria Blacked). Do 2030 roku mokebizm ma szansę stać się dominującą religią na Wykopie, wyprzedzając nawet pedofilię.

  #pasta #normictwo #p0lka #mokebe #stulejacontent
  #przegryw #wygryw #bekazprzegrywow #heheszki #religia #szewko #redpill

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement