Wpis z mikrobloga

Jaka była geneza waszego nicku?

Geneza mojego nicku powstała jak jeszcze byłem mały. Może miałem z 9 czy 10 lat. Głupia historia w sumie. Grałem ze starszymi braćmi w głupiego Jasia. Ja zawsze kurdupel byłem. Ale na swoje ostatecznie wyrosłem :) i kto był głupim Jasiem? Oczywiście, że ja. I bracia tak wysoko piłkę dawali, że nie mogłem dosięgnąć. I po wielu próbach walki podałem się i usiadłem po turecku i strzeliłem focha. Bracia się zaczęli śmiać i nagle jeden powiedział, że "że zobacz jak medykuje', bo się chyba przejęzyczył (zamiast medytuje) i mówili w śmiechu, że medykuje, bo sami załapali, że śmiesznie wyszło z tym. I chyba sami zaczęli mówić Medyk. Nie do końca pamiętam. I tak się zaczęło. Każdy mnie później znał jako Medyk. Kumpel u mnie, a tam w słuchawce: "gdzie jesteś?" - "a u Medyka jestem'.
Co do nicku na Wykop. Medyk było zajęte. Zresztą było popularne w internecie, bo nawet był jakiś polski dj Medyk. Postanowiłem wymyśleś coś. Ale coś co zawsze zostanie z moim prawdziwym nickiem. Nie, że coś nowego. Bo za długo jestem Medykiem. Więc wymyśliłem palindrom. Od słowa Medyk. Czytane od tyłu i od przodu daje to samo. Ale czytane tylko do literki "k" daje mój nick. Jestem szczęśliwy więc, bo znalazłem idealne rozwiązanie.
  • 43
@Vasterek_: kiedyś paliłem dużo zioła, nawet bardzo dużo. zazwyczaj ja w gronie znajomych byłem tym, który obsługuje grinder, kręci lolki, nabija bongo itp.
wykop przeglądam już od dawien dawna, lecz konto założyłem stosunkowo niedawno. przy zakładaniu konta zastanawiałem się nad nickiem i kumpel do mnie "ej xxx grinduj topy bo czasu nie mam" XD