Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, jak pewnie każdy osobnik miał taką myśl jaką ja mam teraz, mianowicie... co jeżeli jesteśmy sami w tym całym kosmosie. Tracimy czas na prace, tracimy zdrowie przez nałogi, kochamy inne ziemianki, zabijamy ziemianków bo religia (XD) Każdy z nas w swoim umyśle ma osobny świat, tak jakoś mnie wzięło na refleksje nad tym całym #!$%@? w którym żyjemy, chciałbym żyć w zgodzie z naturą, swoim zdrowiem, innymi ludźmi... Rozmyślając nad naszą ewolucją, priorytetami i #!$%@?ą chęcią dążenia do władzy, BYĆ TYM NAJWAŻNIEJSZYM NA #!$%@? KULECZCE W BEZKRESIE NICOŚCI. Jesteśmy najbardziej wpływowym organizmem na naszej planecie, tak to na pewno, powiedzenie INTELIGENTNĄ FORMĄ jest absurdalne, żaden inny organizm na świecie nie #!$%@? takich akcji co #!$%@? ludzie, nie chce mi się rozwijać, ale myślę, że nawet żuk ma więcej szacunku do innego żuka niż człowiek do drugiego człowieka. Dobra bo #!$%@?, a nie o tym miało być, więc... Chciałbym żebyśmy byli tylko wybrykiem w tej wielkiej #!$%@? wszechświata, pierwszym i ostatnim przypadkiem w którym narodziło się to całe zło za które był odpowiedzialny CZŁOWIEK "najbardziej inteligentny coś tam coś tam" mam nadzieje, że kosmos szybko zresetuje nas ze swojego pięknego bytu, bo samo to, że mamy okazje być częścią tego wszystkiego i robić cokolwiek żeby było lepiej, #!$%@? żeby było więcej szczęścia, uśmiechu, gdybyśmy po prostu tak od siebie pomagali, szanowali się nawzajem. Niby człowiek ma rozum, i coś tam #!$%@? potrafi więcej niż dzięcioł, ale taki dzięcioł nie zabija drugiego dzięcioła za to że ma inny kolor piór na łbie. Jeszcze tylko chce se dodać do tego swojego monologu, bo pewnie każdy to zleje, nie dziwie się XD Ale dodam se, że se ludzie mają #!$%@? priorytety i #!$%@?ć ludzi na 100% chciałbym żeby nas zjadły muchy albo inne karaluchy. elo beeenc


#kosmos #rozkminy #oswiadczenie #heheszki #gownowpis #4konserwy #foliarze #teoriespiskowe #nasa
Pobierz medix - Dobry wieczór, jak pewnie każdy osobnik miał taką myśl jaką ja mam teraz, mia...
źródło: comment_qZM36xttBSgCTel8CAKqfzUmLT3kjcUZ.jpg
  • 8
@medix: z perspektywy kosmosu #!$%@? znaczymy i gowno wiemy, a kolejne optymistyczne 15tys lat naszej egstytencji to niczym mrugnięcie okiem dla naszej planety, a co dopiero wszechświata. A co do pogardy to zwierzęta zabijają sie za mniej niż inny kolor czegokolwiek z ta różnica, ze zwierze sie nad czymś takim nie zastanawia.
@G4SHI: eee garbaty, zwierzęta zabijają drugie zwierze tylko z jednej przyczyny, mianowicie z #!$%@? głodu XD Widziałeś kiedyś słonia który #!$%@? 10 innych słoni dla jaj? XD elo benc
Ogunie to możemy najwięcej ze wszystkich żyjątek, a jednocześnie jesteśmy najbardziej debilnym gatunkiem na tej planecie, elo benc