Wpis z mikrobloga

Przedwczoraj pytaliście o #rozdajo związane z tagiem #atencyjnylaser.
W dużym skrócie: niedawno kupiłem sobie laser, by robić gadżety do gier bez prądu i powoli ogarniam ten sprzęt.

Z tej okazji wygraweruje osobie, które wygra rozdajo wybrany wzór na drugiej stronie żetonu z załączonego obrazka (to duży żeton 5 x 5 cm, grubość 3 mm). Na terenie Polski pokrywam koszt wysyłki.

Zasady są proste: plusujemy wpis i ewentualnie wrzucamy w komentarzu co chcielibyście wygrawerować (nie musi być aktualnie super dostosowane pod grawer - później to jakoś wspólnie ogarniemy, by dobrze prezentowało się na drewnie). Opcjonalnie możecie obserwować #atencyjnylaser by śledzić moją zabawę z laserem do grawerowania.
Grawer wykonam w sobotę (w tygodniu nie mam za bardzo czasu) i wyślę w przyszły poniedziałek.

Zastrzegam, że nie graweruję nic związanego z polityką (może zrobię jedynie wyjątek dla Stonogi), furry, pedoanime, patostrimami czy innej treści, którą mam na czarnej liście na tym portalu.

W komentarzu wrzucam parę efektów mojej zabawy laserem.
JavaDevMatt - Przedwczoraj pytaliście o #rozdajo związane z tagiem #atencyjnylaser.
...

źródło: comment_LvhhLrL8L4AVgBZcztCwewfW9yoqrdnp.jpg

Pobierz
  • 76
Chciałbym zamówić u Ciebie 200szt.


@drlect3r: aktualnie nie przyjmuję indywidualnych zamówień - niedługo startuje dodatek mojej #grybezpradu i będę miał do wykonania parę tysięcy elementów na potrzeby własnego produktu :D ale możesz się odezwać ze szczegółami na PW - zobaczymy jak skomplikowane jest to co chciałbyś mieć wykonane.