•  

Czołem Mirki,

Jak co tydzień - jeśli ktoś ma ochotę posłuchać o #tenis i #sport paru ciekawostek, zapraszam na "Podcast o tenisie!".

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Standardowo:

- YOUTUBE
    - SPREAKER
    - MP3

#podcast

źródło: S2019E06.png

•  

@a-kow: o prosze. Pierwsze widze, a ciekawa inicjatywa. Odsucham jak bede w domu : )

+: a-kow
    •  

@a-kow: Pomysł bardzo ciekawy, tylko forma pozostawia wiele do życzenia. Wolałbym tekst do przeczytania, słuchanie "podcastów" czy oglądanie przydługich nagrań wideo jest męczące.

•  

@orle: Dzięki za komentarz. Jeśli chodzi o formę tekstową, kiedyś pisałem trochę, ale materiałów w tej formie jest - nawet jak na tenis - całkiem sporo, dodatkowo zajmuje to w mojej ocenie więcej czasu. "Audio" o tenisie praktycznie nie ma, a że sam od dłuższego czasu sporo korzystam z podcastów i audiobooków to padło na to. Zdaje sobie sprawę, że dalekie to jest cały czas od luźnej gadki i przyjemnego słuchania, ale staram się po trochę poprawiać.

Mógłbym to wrzucać aktualnie w formie tekstowej, bo dużo mam na ten moment napisane, ale staram się jak najmocniej od tego odchodzić - mam nadzieję, że będę niedługo potrzebował mniej tekstu. A nie bardzo mam też czas, żeby realizować to w obu formach, więc muszę trzymać się podcastu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@a-kow: OK.
      To ja jestem chętny posłuchać gdybyś np. dodawał do odnośników audio/wideo spis treści w stylu:
      0:31 (Hurkacz)
      1:14 (Majchrzak)
      1:58 (Żuk)
      2:44 (Janowicz)
      ...
      itd.
      (czasy z sufitu, bo znam dokładnych)
      żeby sobie przewinąć do interesującego fragmentu.

Ja bym bardzo chętnie dowiedział się np. co nowego u Janowicza, jakie kontuzje ma Chung, ale guzik mnie obchodzi ITF i kalendarz Pucharu Davisa. W obecnej formie właśnie przez te nieinteresujące mnie rzeczy nie zdecyduję się wysłuchać całości.

Tak z ciekawości zapytam: grałeś kiedyś/grasz zawodowo, amatorsko? Masz jakieś konkretne relacje z polskim środowiskiem tenisowym?

+: a-kow
    •  

@orle: Ok, dzięki za uwagę i podrzucenie pomysłu, od kolejnego odcinka postaram się wylistować czasy, gdzie zaczyna się jakiś temat!

Zawodowo nigdy, amatorsko gram już dosyć długo. ;-) Jakichś bliższych znajomości z zawodnikami + dziennikarzami nie posiadam.