Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki pomocy! Szukam PRYWATNIE dobrego alergologa dziecięcego w Częstochowie, moja córa już wytrzymać nie może bo wszystko ją swędzi i ma całe ciało w plamach. Lekarz każe brać Zyrtec, termin na NFZ na Maj, a dzieciak się męczy. Może ktoś po zdjęciach jest w stanie cokolwiek powiedzieć?

#alergia #lekarz #kiciochopyta #czestochowa #pytaniedoeksperta
Pobierz donkamillo90 - Mirki i Mirabelki pomocy! Szukam PRYWATNIE dobrego alergologa dziecięc...
źródło: comment_BY4vqKDLwS51fiAz5OY9Nd1R3jWaAsWX.jpg
  • 43
@donkamillo90: a odrobaczaliście ją?
Mój gówniak miał podobną pokrzywkę wokół ust + duszący płytki kaszel. Te ch0je pigularze leczyły go sterydami + zaczeli robić z dzieciaka astmatyka. #!$%@?śmy się chyba ze 3-4 miesiące po wszystkich #!$%@? pigularzach specjalistach aż pomogło w kolejności chronologicznej:
1) wujek gugel
2) piguła w NPL
3) ostatecznie technik przy RTG klatki piersiowej (było podejrzenie, że coś połknął) powiedział że jego gówniak miał podobne objawy i też
@donkamillo90 miałam podobne, swędzące ślady na nogach w okolicach kolan i szczególnie na rękach, głównie w zagięciu łokci i przy nadgarstkach, czasami też na palcach u dłoni. Po badaniach wyszły różne rzeczy. Najpierw że to atopowe zapalenie skory-tu poszla dieta eliminacyjna, która faktycznie przyniosła skutki, a po następnych badaniach doszło jeszcze uczulenie na metale ciezkie, zwłaszcza nikiel. Dużo nawilżania, leki przeciwalergiczne, zyrtec, alertec i dieta.
Młody dostał pigułę i następnego dnia kaszel po TRZECH miesiącach zniknął!, pokrzywka wokół twarzy po pierwszej pigułce była mniej intensywna, dopiero druga piguła po 3tyg ostatecznie zamknęła temat pokrzywki.

CHWDL


@piastun: Nie takie CHWDL bo diagnostyka faktycznie w Polsce leży i to na dnie, ale to nie jest wina samych lekarzy, a samego systemu - przynajmniej Ja tak myślę.