Wpis z mikrobloga

Po tygodniach przeglądania ogłoszeń, wybrzydzania i testowania chyba zdecyduję się jednak na zakup nowej broni. W każdej oglądanej było coś nie tak. Jutro będę dzwonił do zaprzyjaźnionego sklepu i rozmawiał o cenie i wszystko wskazuje na to, że kupię Benelli MP95e w .22lr. Na początek z uniwersalnym chwytem bo i tak strzelam częściej z dwóch rąk. Później dorobię anatomiczny. Miał ktoś z nią styczność? Strzelałem z wersji .32 i była sztosik. Mam nadzieję że nie popełniam błędu.

#bron #strzelectwo
L3stko - Po tygodniach przeglądania ogłoszeń, wybrzydzania i testowania chyba zdecydu...

źródło: comment_WWD3k5F4WlY4KNVNjP2Gtg9pBBB6XL7M.jpg

Pobierz
  • 20
@L3stko: przepraszam elektroda mi za mocno weszła i cisne dla ciebie ze kupujesz zabawkowy pistolet zamiast kupić normalnego glocka. Ps prawdziwy pistolet miałem w rękach ze 3 razy i to na takiej sprężynce.
@L3stko: Jeśli masz zamiar strzelać z niego na poważnie i sporo, to dowiedz się jak z dostępnością części zamiennych. Jak amatorsko to bierz i ciesz się sprzętem :)
@axe_murderer: w jakim sensie awaryjne? Wiem o kruszącym się amortyzatorze, który zalecają wymienić na zrobiony z innego materiału. Firmowa iglic też lubi się popsuć. Ratunkiem jest zrobienie innej u rusznikarza. Koszt 100zł. Czy są jeszcze jakieś problemy?
@L3stko: kumplowi nie podawało amunicji dosyć często - podobno też częsta przypadłość. I jeżeli gsp nie pasuję Ci, bo ciąży na lufę, benelli ma tak samo. Czy on ma elektroniczny spust? Jeżeli tak to uciekaj od tego.
@axe_murderer: wiesz co, na nowego pardiniego szkoda mi kasy a jednak chciałbym coś nowego. Nie chcę niespodziewanych wydatków. Wczoraj oglądałem używanego hammerli 280, strzelał celnie ale... półka do naprawy, rękojeść do naprawy, nie zbił naboju, wyposażenie musiałbym dokupić, przynajmniej jeden dodatkowy magazynek tak samo i robi się cena nowego pistoletu.
@L3stko: Powiem Ci tak: widzisz cenę benelli i odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego jest tańszy o 2k-4k od innych wyczynowych konstrukcji. Wolałbym kupić już hamerli xesse w tych cenach. Konstrukcja sprawdzona. Wyczynowiec to wyczynowiec, trzeba zapłacić. Sam mam pardini, więc widać różnice między "budżetową" wyczynówką jak benelli a tym. Wolałbym używanego hamerlaka 280, zrobić go i się cieszyć. Miałem hammerli 280 w .22 i .32. Genialny sprzęt. Złego słowa nie powiem.
@L3stko: Oczywiście zrobisz jak będziesz uważał. Ja odradzam. Przez moje ręce przeszło wiele konstrukcji sportowych. Strzelałem na wielu zawodach przez 8 lat różnej rangi. Benelli nie widziałem prawie nigdy. Te co widziałem, w następnym sezonie osoby z niego strzelające miały już coś innego. To daje do myślenia.