•  

coś ciekawego dla Polski? Czy nadal za murzynami? Nie miałem czasu oglądać, a kumpel wpuszcza mnie w bambuko.
    Apple Pay Cash? Siri po polsku? Coś wartego uwagi? AppleNetflix?

pokaż spoiler jedyne co widzę to mega ból dupy użytkownika @jabolsy XDDD

#apple #ios #macos

•  

@kryptomanix: Haha jak zwykle, jak apple wprowadza swoje emejzing iKotlety mam ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym razem mniejszy bo mało tego było, ale zawsze towarzyszy temu frajda z trollowania fanbojów. Oczywiście Siri po polsku to już klasyka gatunku każdej konferencji. Niestety z Apple Pay nie można już żartować bo zostało w końcu wprowadzone.
      AppleNetflix raczej bym się tutaj nie spodziewał rewelacji. Jakimiś głośnymi tytułami których na Netflixie nie uświadczymy nie zachęcili. Karta apple to wynalezione koło na nowo, i oczywiście przy współpracy z Goldman Sachs.
      Jeszcze jakiś tam portal do gier? Ale raczej też chodzi o jakieś gierki na iPada a nie głośne produkcje i SteamApple, albo coś na wzór Google Stadia.
      Podsumowując nie dali zbyt wiele tematów pod śmieszkowanie. Dzisiaj trochę mniej maści na ból dupy poszło

•  

@kryptomanix: Zasnąłem w trakcie prezentacji (autentycznie XD)
      Poza ios 12.2, to apple TV+ pojawi się w polsce, i chyba apple arcade. Tyle.
      Apple arcade zapowiada się fajnie, zobaczymy bo faktycznie mogą się tam trafić perełki gier. Ale to dopiero na jesień.

OGÓŁEM DUPA :D

•  

@WhiskyZCola: czyli nic meh, Apple Pay Cash mógłby się pojawić, iTunsowy Netflix spoko, a co do arcade wydaje mi się, że musiałby sie pojawić takie gry jak Zelda z Nitrndo

•  

@kryptomanix: nom. Apple Pay cash przydałoby się. Ogółem jedynym zaskoczeniem jest to ze aplikacja Apple TV będzie na telewizorach samsunga sony itd.

•  

@WhiskyZCola: Apple TV mnie jakoś nie zaskoczyło, a bardziej zrobiły na mnie wrażenie update do Samsungow, żeby dostały AirPlay oraz appke iTunes

Gorące dyskusje ostatnie 12h