•  

4905330 - 1700 = 4903630

Dzisiaj już nie miałem tyle czasu co wczoraj – lekko się spóźniłem i zacząłem pływanie z parominutowym opóźnieniem. Co prawda ból uda po niedzielnym półmaratonie już minął i szło nieco szybciej – pierwsze 500 m 12 min, kolejne 12,5 min – ale potem coś padłem, brzuch mnie rozbolał I sześćdziesiąty basen zakończyłem dokładnie w 39. minucie. Syn przyleciał, pytając czy może jeszcze na chwilę wskoczyć do jacuzzi, więc pozwoliłem i sobie jeszcze na luzie przepłynąłem 8 basenów żabką w tempie 2:50/100m (normalnie zawsze żabka+kraul). Tłoku niemal nie było, ze trzy razy musiałem wyprzedzić.

#plywajzwykopem #plywanie #ruszkrakow

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (8)

Wczoraj nieźle śmiechłem jak odezwał się zwycięzca #rozdajo sprzed roku xD
      Co miałem zrobić, wygrał to wygrał, nie? ;)

pokaż spoiler Jeszcze wtedy robiłem z prywatnego konta wszystko, stąd inny login

#globaleliteshop

odpowiedzi (15)

Varys - Władza to ciekawa sprawa, Panie. Lubisz zagadki?
      Tyrion - Uraczysz mnie jakąś?
      V - Trzech ludzi siedzi w pokoju. Król, kapłan i bogacz. Przed nimi stoi najemnik. Panowie każą mu zabić dwóch pozostałych. Kto zginie, a kto przeżyje?
      T - Zdecyduje najemnik.
      V - Nie nosi korony, nie ma złota i nie lubi bogów.
      T - Miecz daje mu władzę.
      V - Skoro to rycerze rządzą - dlaczego udajemy, że robią to królowie? Kto tak naprawdę odpowiada za śmierć Neda Starka? Joffrey, kat, czy może ktoś inny?
      T - Jednak nie lubię zagadek.
      V - Władzę ma ten, kogo ludzie uważają za władcę. To sztuczka. Cień na ścianie. A czasami mały człowiek może rzucać bardzo duży cień.

I to są kurła dialogi na miarę GoTa, a nie te pipydówy co dostajemy w ostatnich sezonach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#got
      pokaż całość

odpowiedzi (14)