Wpis z mikrobloga

Hmmm wiecie co, wzięło mnie na pewne rozkminy. Może część z was uzna to za oczywistość ale dla mnie jest to dosyć istotna rzecz. Jak zapewne wiecie protipy w stylu idź pobiegaj albo znajdź pasje czy też weź się w garść nic nie dają. Według mnie tak naprawdę pewne aktywności w stylu bieganie, rozwijanie pasji może pomóc w wyjściu z depresji czy też szeroko pojętego przegrywu, jednakże człowiek nie powinien opierać się na tych aktywnościach. Główną rzeczą jaką powinniście zrobić to znaleść źródło swojego problemu, oczywiście u większości źródło leży w przeszłości na którą nie mamy wpływu, jednak uświadomienie sobie tej przyczyny i w pewien sposób pogodzenie się z nią bądź w jakiś sposób skonfrontowanie się z nią może wiele dać. Ludzie którzy nigdy nie mieli poważnych problemów na tle psychicznym tego nie rozumieją, myślą że za pomocą banalnych czynności można nabrać chęci do życia lecz ludzka psychika nie jest w całe taka prosta, oczywiście jeżeli uważacie inaczej bądź chcielibyście mnie w pewnej kwestii poprawić to zapraszam
#przegryw #depresja #tfwnogf #rozwojosobistyznormikami
  • 4
@Blinddy: być może jest to pewien czynnik jednakże są osoby powyżej 180 które wciąż maja z tym problemy plus chodziło mi o różnorakie problemy między innymi brak dziewczyny ale nie tylko