Wpis z mikrobloga

Chodzą słuchy że gry ponoć lepiej chodzą przy niższych rozdzielczościach niż 4K ale z autopsji wiem że różnica jest szczątkowa


@BananoweDziecko: ? Przecież w grach gdzie PRO dostało patche możesz wybrać czy chcesz mieć wiecej fps czy lepsza grafike(horizon/god of war i wiele innych) wiec jak dla mnie to nie jest 'szczątkowa' różnica
@iMarek22: No w GoW jeszcze nie grałem nie ukrywam może masz racje że jest różnica ale to wciąż tylko jedna gra, a co z resztą? Nadal uważam że nie mając TV 4K i gdy lada chwila wyjdzie kolejna generacja konsol to nie kupiłbym PRO.
@BananoweDziecko: ja grając na 1440p(ps4 tylko 1080p obsługuje) to i tak kupiłbym PRO. Masz supersampling(czyli renderowanie obrazu w 4k i downscaling do 1080p), masz boost mode itp. Jedynymi zaletami slimki jest to, że jest mniejsza i pobiera mniej prądu czego i tak nie odczujesz w codziennym użytkowaniu.
@Luffik: Raczej używkę postaram się wyrwać.
Widziałem już u mnie w mieście na gwarancji 2 pady 2 gry (które mnie interesują) za 900zł SLIM 1TB więc fajny deal wydaje mi się.
W nówkę raczej nie będę szedł, już trochę mnie życie nauczyło wyszukiwania dobrych deal'i przez olx ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i nie jestem Januszem w stylu sprzeda Pani za darmo bo potrzebuje ( ͡° ͜