Gorące dyskusje ostatnie 12h

#rozdajo #apple #airpods

Rozdajo dla posiadaczy słuchawek AirPods.

Jutro o godzinie 22:00 wylosuje jedną osobę wśród plusujących i jedną wśród komentujących, która dostanie cleaning kit do AirPodsow. Wszyscy biorą udział, nawet zielonki.
    Pełny opis zestawu: https://earbudscare.com

odpowiedzi (31)

• odpowiedzi (12)

Dziś, jest dość ciekawa data równy rok temu zostalem wyrzucony z domu rodziców.
    Co tam po roku?
    Nic ciekawego, w końcu odważyłem się opuścić Warszawę (właśnie jestem w drodze pociągiem do Gdyni) i planuje tam póki co zamieszkać na stałe.
    A i tak, tą datą to zupełny przypadek z przeprowadzką xD

Rodzina... No właśnie udało mi się odzyskać kontakt z rodziną na tyle że co kilka dni dzwonimy do siebie.
    Niedawno miałem pogrzeb dziadka z którym mieszkałem od urodzenia pod dachem więc znowu naszło mnie jak ojciec będzie się zachowywał wobec mojego młodszego brata więc kilka dni tam spałem żeby kontrolować sytuację i w razie W zabrać go do siebie do Warszawy na kilka dni.
    Ale ojciec o dziwo zachowywał się dość dziwnie. Jak dla mnie to miał depresję?
    Porozmawiałem mu i zaproponowałem psychologa. Od 2 lat każdy mu mówił żeby poszedł do psychologa ale on nie pójdzie i już. Ale jak ja powiedziałem to powiedział mi że pójdzie z tego powodu że jest ze mnie dumny na jakiego człowieka wyrosłem w rok po tym jak mnie wyjebał.
    Na dzień dzisiejszy był już na 3 widzeniach z psychologiem i planuje następne.
    Reszta w sumie bez zmian. Zaczynam życie od nowa w Gdyni może tam mi się coś uda (。◕‿‿◕。)

Pamiętacie mój pierwszy wpis na #mireknawygnaniu ?
    To teraz chętnie posłucham co tam u was w ciągu roku się zmieniło

#storyofmylife #nudy #niewartobylo #czytac xD
    #warszawa #gdynia #przeprowadzka
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (42)