Wpis z mikrobloga

Troszkę to trwało ale dzisiaj zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka z mojego kanału na YT.

W drugim odcinku cyklu „Urzędy i godności w dawnej Rzeczypospolitej” opowiem o urzędach centralnych ale niesenatorskich. Dowiemy się kim byli pisarze, referendarze, żupnicy i jak wyglądał urząd prokuratora. Nie zabraknie również godności sejmowych takich jak marszałek oraz bardzo ważnych urzędów gospodarczych takich jak żupnik.

Bardzo was proszę na teraz wsparcie w postaci subskrybowania kanału oraz łapek w górę. I co najważniejsze bardzo zależy mi na waszych komentarzach, gdyż to dzięki nim będę mógł rozwijać kanał.

Link do znaleziska - Urzędy i godności w dawnej Rzeczypospolitej - urzędy centralne niesenatorskie

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski)

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #zainteresowania #zwyczaje #europa #swiat #liganauki
#pokazmorde #youtube #rzeczpospolita #dokument #polska #tradycja #urzedasstory #litwa
Pobierz sropo - Troszkę to trwało ale dzisiaj zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka z moj...
źródło: comment_2VtGRcNGhPiaVymv63PRjUkFv3rAp8P4.jpg
  • 53