Wpis z mikrobloga

Mojej kuzynce oświadczył się chłopak. Kupił jej pierścionek za 3000zl, ona powiedziała tak. Niestety zaraz potem się okazało, że wydał na niego całą wypłatę i musi być na jej utrzymaniu aż do następnej xD
Minęła chwilowa euforia bo to mega nieodpowiedzialne i w sumie chamskie, gdyż wychodzi, ze za ten pierścionek to ona sama zapłaci xD
Kuzynka myśli nad zerowaniem zaręczyn ( ͡ ͜ʖ ͡)
#zwiazki #slub #zareczyny #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@UZNANIE-2863-PLN: ona i on. On nie ma żadnych oszczędności? I po co chce się koniecznie oświadczac jak nie ma kasy tym bardziej na ślub, boi się, że mu ucieknie? XD A poza tym nawet jak wydał całą wypłatę to chyba można się jakoś dogadać, że on jej zwróci kasę za ten miesiąc w przyszłości, nie trzeba od razu zrywać zaręczyn. Zresztą nie wiem w jakim mieście mieszkają, ale 3 k wydawać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@UZNANIE-2863-PLN: w sumie dwa wyjścia;
1. Współczuję jemu bo pewnie chciał jej zaimponować (może wprost powiedziała o swoich wymaganiach) i kupił za tyle ile mógł. Panna nie dla niego, niech szuka takiej na jaką go stać (normalnej/skromniejszej/o mniej wygórowanych wymaganiach co do pierścionka)

2. Współczuję jej. Facet nie ma nic oszczędności i żyje z dnia na dzień. Pewnie chciał jej zaimponować i pokazać na co to go nie stać, a po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UZNANIE-2863-PLN: o #!$%@?, robić 8k na miesiąc i wszystko #!$%@?ć na kredyt, to jest mimo wszystko jakieś osiągnięcie wg mnie xD

To ja się #!$%@? po kątach kryłem biorąc grafikę za 1100 i robiąc kombinacje alpejskie z hajsem, żeby mi starczyło z wypłaty, a tym #!$%@? 3x więcej i oznajmia z głupim uśmieszkiem, że no, teraz jestem na twoim utrzymaniu cały miesiąc. Geniusz, po prostu geniusz. Ale śmierć frajerom, jak jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NUkz: ja bym nie wynajęła kawalerki za 2 k ;) Place za pokój 900, może komfort trochę mniejszy, ale jednak oszczędność dla portfela jest. Więc w 3 k można się spokojnie zamknąć przy w miarę oszczędnym życiu ;)
@Virino: ja mieszkam z narzeczona, mamy wynajęte 45 metrowe mieszkanie za 1800 i 200 opłaty. Mieszkanie ma dwa pokoje, kuchnia, łazienka i duzy bardzo duzy balkon i w cenie mam miejsce w garażu podziemnym. Wczesniej mielismy wynajęta kawalerkę za 800zl w takim standardzie gdzie w kuchni mialas wannę a kibelek był dobudowany w starej kamienicy w #!$%@? dzielnicy. Wole zapłacić wiecej a to i tak noe wyszlo duzo bo za ten