Wpis z mikrobloga

Nie wierzę że to zrobiłem ale wykupiłem PPV specjalnie dla #bonusbgc oczywiście z jego linku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2 pierwsze gale oglądałem na letlansmisjach i 3 też chciałem tak oglądać ale jednak może bonus coś dostanie za to że kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji typuje wyniki:

Bonus i Godlewska wygrają.

Bonus ponieważ to prawdziwy łazarski wojownik a Godlewska dlatego że Linkiewicz ma tę walkę w dupie i dla niej liczy się tylko kasa za występ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma
  • 7
@steppenwolf90: ale o jakim stażu mówimy jak on mówi, że przed walką z Golą np. był na dosłownie 1 treningu, zreszta on chodzi tylko na silke i robi jakies nieistniejace cwiczenia na zadna partie i to pewnie mega nieregularnie
@steppenwolf90 @lebsky Jednak wciąż całym sercem jestem za bonusem i jak przegra będę uważał że nie było warunków do uczciwej walki jak to @wuwunio dobrze ujął by bonus mógł się naprawdę odpalić klatka powinna być wyłożona kostką z potłuczonymi butelkami po piwie w rogu gdzieś powinien leżeć menel a najlepiej jakby ktoś się jeszcze tam odlał by bonus mógł poczuć się jak w domu na łazarskim ( ͡° ͜ʖ ͡