•  

Mirek 26 Bielsko-Biała

Zgłoszenie nr 483 z dnia 2019-03-30 09:19:41

Imię: Mirek
    Miejscowość: Bielsko-Biała
    Kim jestem?
    Jestem dorosłą istotą ludzką, a dokładnie mężczyzną, aktywnym fizycznie, który zazwyczaj jest spokojny, cierpliwy i trochę nieśmiały, ale czasem wpadającym w tryb berserkera kiedy jestem wkurwiony absurdem głupoty ludzi. Domyślnie szanuję, toleruję ludzi, gdy oni szanują mnie i innych. Jestem bardzo wyrozumiały i empatyczny, dlatego umiem wysłuchać drugą osobę i łatwo zrozumieć ją. Lubię bardzo śmieszkować i mam luźne podejście do życia. Jako optymista, lubię też logicznie myśleć i nie wypieram się faktom. Lubię pokonywać trudności zamiast odwracać się od nich i dlatego wolę robić wszystko na bieżąco i mieć poukładane.
    Z zawodu jestem programistą. Nie lubię klubów, wolę chodzić na koncerty. Mój ostatni związek trwał 5 lat. Nie wysiedzę przy większości tv show, większości polskich filmach i innych płytkich jak chujowy barszcz filmach/serialach, nie lubię pseudo celebrytów. W ogóle nie oglądam telewizji! Mam totalnie gdzieś obecną globalną modę, społeczne trendy, tradycję i kulturę, duchowieństwo, religijność (które już są tak zjebane, ciekawe czy ludzie zjebią to na amen). Chcesz wiedzieć o chuj chodzi napisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na codzień nie przeklinam (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Wygląd
    179cm, 81kg, ogólnie w miarę umięśniony, szerokie ramiona, okularnik, krótkie ciemno brązowe włosy. Na codzień ubieram jeansy, czarną koszulkę lub jakąś koszulę. Ogólnie to chodzę w ciemnych ubraniach. Lubię obuwię z reeboka. Czasami ubieram glany, trampki.

Zainteresowania
    Gry, książki, psychologia, programowanie, muzyka, góry, rower, strzelnica, samodoskonalanie się.
    Muzyka: Rock, Heavy Metal, Thrash Metal, Rock progresywny, Metal progresywny.
    Filmy, seriale i książki: thrillery, sci-fi, psychologiczne, zawiłe.
    Wyjazdy na wakacje bardziej w formie podróżowania, zwiedzania lub wypoczywanie gdzieś na odludziu.
    Jestem otwarty na nowe doświadczenia.

Czego oczekuję?
    Szczerości, empatii, wierności. Szukam kobiety, która ma poczucie humoru i posiada dystans do siebie, której będę mógł zaufać i wspólnie przeżyć resztę życia w wspólnej miłości. Związku gdzie nie liczy się każdego mini-błędu, tylko takiego związku gdzie wspólnie pielęgnuje się go i dba o niego. Nikt nie jest idealny i dlatego według mnie różnica błędów w związku pomiędzy partnerami będzie ciągle zmienna w zależności od zdrowia, czasu i innych losowych wydarzeń. Wszystko zrozumiem, ale zdrady nie. Dodatkowo, jeśli nie umiesz myśleć przez analogię to przykro mi. Jesteś osobą, która może robić coś, ale jak druga osoba robi też takie coś i według Cb nie może lub wkurwia Cię to... też mi przykro.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    Jeśli to będzie prawdziwa druga połówka to każdy dzień będzie idealny nawet jakbyśmy kłocili się. Lubię oddać się sprawie, dlatego jak jestem z kimś to poświecam mu całą swoją uwagę i wszystkie swoje zasoby.
    Tak to marzy mi się spędzić z ukochaną cały dzień leżąc na pełnym chilloucie na trawie w górach z dala od ludzi, rozmawiając, rzucając luźne rozkminy oglądając chmury na niebie :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    Ślub kościelny, cywilny - tak (żeby nas nie ukrzyżowali, ( ͡~ ͜ʖ ͡°)). Dzieci: 2-3. Bardzo chciałbym być ojcem i poświęcić się swojej żonie, rodzinie. Papierosy rzuciłem i nie palę. Alkochol jest słaby bardzo, więc w ogóle nie piję ani kropli. Trawka - kiedyś, teraz absolutnie nie. Z narkotyków tylko psychodeliki jak już, nigdy nic innego. Nie piję kawy codziennie (bo hehe podwieczorek...), lecz kiedy jest mi potrzebna. Nie przeszkadza mi jak ktoś jara, pali, pije - w takiej kulturze już żyjemy, przyzwyczaiłem się.

Jeśli znajdujesz ukojenie dla swojej duszy w między innymi przy słuchaniu takich zespołów jak: Pink Floyd, Led Zeppelin, The Doors, Tool, Metallica, Slayer, Kat, Iron Maiden to pisz śmiało :)

pokaż spoiler To nie jest bait (✌ ゚ ∀ ゚)☞
    Chce uwierzyć, że znajdę żonę (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonybielsko-biala < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h