Wpis z mikrobloga

Na chłodno, bez spiny, podsumowanie #famemma 3 z perspektywy randoma bezbóldupowca.

1. [HASSAN - WIEWIÓR] - świetna walka, lepsza niż wiele na ostatnich #ksw
* - ciekawa wstawka z #bonusbgc w stylu #wwe . Mogliby pójść w tę stronę, wielu ludzi ma sentyment do wrestlingu.
2. [BODYCHRIST - MNICH TERMINATOR] - walka dwóch wsioków, zero techniki czegokolwiek, ale nawet fajnie się oglądało, typowo dla beki.
3. [KRYCHA - RUBY] - trochę się zaskoczyłem poziomem Ruby'ego. Myślałem że odklepie po minucie. Niezła walka
4. [POLAK - DON KASJO] - kontrowersyjny werdykt ale takie zdarzają się na każdej gali KSW i co którejś UFC. Rozumiem ludzi hejtujących Boxdela i WG bo też za nimi nie przepadam, ale to gala frików, tu pasem mistrzowskim można sobie podetrzeć bo nie ma żadnej wartości sportowej. Różal to dobrze wyjaśnił w studiu, goście mieli 20 kg różnicy, na takie walki trzeba spojrzeć z szerszej perspektywy, zresztą nie oglądałem tej walki dla wyniku ale dla fanu i jej końcowy wynik nie ma dla mnie większego znaczenia. Czy to ustawka? Jeżeli już to Boxdela i WG, a nie LV Bet bo firmy bukmacherskie zarabiają na manipulacji kursami a nie na wałkach. Poza tym organizatorzy nie ryzykowaliby tyle dla marnych paru tysięcy, które można zarobić (limity obstawiania u buków).
* Koncert Sariusa - najlepszy koncert w historii Fame MMA. I w sumie tylko tyle.
5. [RYBA - FILIPEK] - nie oglądałem, nie znam ludzi, nie wypowiadam się.
6. [BONUS BGC - #taxizlotowa] - kibicowałem złotówie i bonusowi, szkoda kontuzji. Bonus świetnie nadawałby się do wrestlingu. Jest polska organizacja która się rozwija. Mógłby być ich Hulkiem Hoganem. Bo w formule #mma to on raczej nic już nie wygra.
7. [ #linkiewicz - #godlewska] - typowa walka bab spod dyskoteki w remizie. Dały Fame MMA kolejny duży boost.
8. [FERRARI - MALCZYŃSKI] - niezła jak na freakowe walki ale bez historii.
* Koncert Kamerzysty - WTF? Nie moja bajka, lubie HH ale z dwóch poprzednich dekad.
9. [ISAMU - PALLASIDE] - obstawiałem jak wszyscy, że DJ przegra w pierwszej rundzie, ale to Isamu okazał się mniejszym kozakiem niż jest. I tyle, walke widziałem na loży szyderców, która jest fatalna.

Generalnie na plus, fajnie się bawiłem. Nieźle wydane 20 zł, tym bardziej że będę się pewnie ubiegał o zwrot za brak ostatniej walki. Czekam na kolejne gale. Może nawet wybiorę się osobiście.

#danielmagical #patostreamy
  • 12
@lyxx: zdarzały się i takie. Polak kilka razy go trafił, nie dał się zdominować. Też bym obstawił zwycięstwo kasjo ale nieznaczne. Poczytaj sobie o sędziowaniu w sportach walki. Często znaczenie ma jedno mało spektakularne obalenie. Ale nie będę się upierał ze to wynik sprawiedliwy. Zacięta walka, a takie werdykty się zdarzają, szczególnie w KSW i boksie.
Zapomniałem jeszcze o Borku w roli szpiega z krainy deszczowców, chyba że się mylę i czeka go sroga reprymenda od Kawulskiego.
@yanush: > 9. [ISAMU - PALLASIDE] - obstawiałem jak wszyscy, że DJ przegra w pierwszej rundzie, ale to Isamu okazał się mniejszym kozakiem niż jest. I tyle, walke widziałem na loży szyderców, która jest fatalna.
A może po prostu Ankos przygotował Pallaside'a?
@yanush: co do walki kasjo: z jakiej szerszej perspektywy? To jest kategoria open, polak dostal na #!$%@? w kazdej rundzie, nie zasłużył totalnie na zwycięstwo, czekam aż podasz przykład takich walk z KSW czy UFC. Różal to dobrze wyjaśnił a studiu? Błagam...