Gorące dyskusje ostatnie 12h

Przyszła wypłata. Na co dzień tyle oczywiście nie mam, tylko niespełna 4k. Wszystko to za nadgodziny. Nawet kącik ust mi nie drgnął do uśmiechu.
    Ale nachodzą mnie wspomnienia jak byłem tak biedny że nie miałem na dentystę i żywiłem się za 150zl na miesiąc.
    Kasa nie uszczęśliwia, ale sprawia że jesteś mniej nieszczęśliwy.
    Smutno mi gdy myślę o tym, że są ludzie którzy muszą cierpieć dzisiaj to samo co ja kiedyś. Świat jest okropny.
    #korposwiat #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (151)

Mireczki z okazji że mam dzisiaj 34 urodziny organizuję małe #rozdajo

Do wygrania klawiatura jak na fotce, nawet nie rozpakowywana - dostałem do dekodera jako rekompensata, a kompletnie tego nie potrzebuję - może komuś się przyda.

Zasady są proste plusujesz i piszesz jakiś miły komentarz Ci tam w duszy gra a ja wieczorkiem po 21 przeglądam i wybieram coś co mi rozgrzeje serduszko a w poniedziałek wysyłam kurierem DPD z flaszką ADAM MICKIEWICZ 0,7l jako bonus elo benc. pokaż całość

odpowiedzi (102)

Wykopowe przegrywy: MĘŻCZYŹNI W POLCE SĄ SZKALOWANI BO NIE MOGĄ WYRAŻAĆ SWOICH UCZUĆ I EMOCJI, SAMOBÓJSTWA ITP.

Też wykopowe przegrywy: HAHA AAA JAKI KUKOLD PŁACZE XDDDD BEKA

Oryginalny wpis i tego typu komentarze wyszły spod tagów #szarpankizzyciem #przegryw #bekazlewactwa
    W rzeczywistości mamy tutaj #dyskryminacjamezczyzn #shitwykopsays i typową #bekazprawakow

@Bishop3 bardzo trafnie to ująłęś.

#neuropa #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (89)