Wpis z mikrobloga

@definitelynotme: Najgorsze jest to, że nie tylko szkiełko dostało, ale jeszcze ta aluminiowa obwoluta. Zrobił się na niej taki chamski zadzior. Część już znalazłem, ale wydaje mi się nie być kompletna, bo na dissasembly na YT odchodzi od niej jakaś taśma i za cholerę nie wiem do czego ona służy, ale widocznie jest potrzebna.
@Scabbe:
Tia.. ja mam etui taką wsówkę (dopasowałem - pasuje od oneplus 6). Tylko musiałem w piątek na szybko wylecieć do zakładu pracy, bo w łączył się tam jakiś alarm. Etui oczywiście nie wziąłem no i masz.. od zakupu przez 2 godziny nie było go w etui i jest rezultat :P

@definitelynotme: Napisałem do supportu i sklepu czy wezmą mi to na naprawę, bo nie chciałbym tracić gwarancji na tydzień
@oreoo:
Taka moda najwyraźniej. Jak patrzyłem na jakieś demontaże na YT to spokojnie mogliby schować go z 1mm płycej. Miejsca pod tą osłoną między obiektywem, a korpusem tej osłony jest sporo.
@desygnat:
Od razu polecam zamówić sobie zestaw szkło i etui od nfirmy nilkin. Na allegro jest już ten zestaw dostępny. Telefon jest piękny ale mega śliski. No i pierwsza rysa boli najbardziej. Szkoda, że w moim przypadku jest aż taka.. :C
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koorekk: no ja już mam w domu jakieś szkło plus etui i w drodze są kolejne :) zastanawiałem się nad nilkinem, ale nie wiem jak to leży na ekranie. Miałem do mi8 nilkina ale wersje z czarnymi ramkami o tak średnio było bo , etui nie szło używać. Zdaje sobie sprawę, że śliskie bo przed mi8 miałem i w sumie teraz używam dalej mi5, który też jest śliski