Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kontrmanifestacja marszu równości w #bialystok, znowu przyszli sami faceci, więc wychodziłoby na to że to jest główna parada.

  #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #heheszki #polska #homoseksualizm #lgbt

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  Zobaczcie to sobie. Zobaczcie co skażone nienawiścią prawactwo robi z ludźmi którzy chcą w spokoju maszerować. Zobaczcie jak agresywni i szkodliwi są, jak napadają całą grupą na chłopaka, jak prawie biją i okradają dziewczynę która płacze ze strachu

  TAK WYGLĄDA POLSKA PRAWICA
  #neuropa #bekazprawakow #obrzydlistwo

  odpowiedzi (92)

 • avatar

  Mirki, co mnie akcja dziś spotkała z Klientem. Pan ma u mnie dwie stronki, w połowie miesiąca kończyła się ważność domeny. Faktura wystawiona na początku miesiąca. Oczywiście nie została opłacona w terminie (tak jak i poprzednie, ta sama historia od paru lat z tym Panem).
  W związku z tym nie opłaciłem domeny i jest ona w trakcie tzw. wygaszania. Czyli jeszcze nie można jej przejąć, ale domena już nie działa w przeglądarce. Jeżeli w ciągu 14 dni się jej nie opłaci, to wpada ona do sprzedaży i każdy może sobie ją zarejestrować.
  Pan chyba nie był tego świadomy, bo nic się nie odzywał (a najczęściej Klienci budzą się tego samego dnia, gdy ich strona przestanie działać), dlatego w dobrej wierze wysłałem dziś SMS w celu przypomnienia tematu.
  Odpowiedź załączam.

  W komentarzu dalsza część rozmowy.

  #zalesie #rakcontent #informatyka #biznes
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)