Gorące dyskusje ostatnie 12h

Byłem na windykacji jakiś czas temu u MADKI 4 bombli co pobiera 500+ i "wynajmuje" mieszkanie, za które nie płaci od kilku miesięcy. W domu syf, dzieciaki te najmniejsze z pełnymi pieluchami, yebie gównem a madka non stop na fejsie selfie napierdallla. Za mieszkanie nie płaci, bo oglądała program Jaworowicz i tam się dowiedziała, że w zasadzie nic jej nie można zrobić jak nie będzie płacić. A locha cały dzień siedzi w domu, nie pracuje, nawet rzadko gotuje bo obiadki zamawia typu pitca z serkiem podwójnym dla familii. Mieszkanie zdewastowane, zresztą oceńcie sami. Warunki dla dzieci idealne. Wiecej foto w komentach pokaż całość

odpowiedzi (179)

Triss najlepsza. Właśnie tak ja sobie wyobrażałem czytając książki

pokaż spoiler xD

#wiedzmin #netflix

odpowiedzi (67)

Często tu widzę narzekanie na parawany nad morzem, jako że moim zdaniem to super patent i nie potrafię zrozumieć jak komuś to może przeszkadzać to chciałbym poznać opinie wykopków. Dlaczego parawany wam tak przeszkadzają? Ja to widzę tak:

plusy parawanów:
    - ochrona przed wiatrem i piaskiem
    - większa prywatność
    - lepsza kontrola rodziców nad gówniakami

minusy:
    - przeszkadza to osobom z kompleksem niższości bo w innych krajach tego nie ma więc automatycznie to musi być chujowe
    - ???

#wakacje #pytanie #bekazpodludzi #janusze
    pokaż całość

odpowiedzi (56)