Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki trzymajcie za mnie kciuki jadę dzisiaj walczyć i miłość życia. Jebać te atencjuszki z tindera i innych źródeł. Byłem z jednym różowym 4 lata, oboje popełniliśmy błędy, ale nie oddam tego tak łatwo ! Zajadę jej drogę jak będzie wracała z pracy, kupiłem kwiaty i ogarniam wycieczkę do ciepłych krajów, Będę jak jebany James Bond . O 17 będzie po całej akcji. Trzymajcie kciuki, raz się wygrywa.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #milosc #tinder #wygryw
    pokaż całość

odpowiedzi (90)

Ukrainiec, który wyciagał ludzi z płonacych samochodów po wypadku pod Szczecinem ma szansę na otrzymanie obywatelstwa. Marszałek województwa obiecał poparcie wniosku złożonego do prezydenta Dudy.
    A pomyśleć, że jak na ukraińskich portalach o tym zdarzeniu napisali to ktoś tam w komentarzach pisał, że na pewno dostanie obywatelstwo to nie wziąłem tego na poważnie.
    Mężczyzna już teraz otrzymał upominki od marszałka (m.innymi pobyt dla rodziny w osrodku wypoczynkowym) . Na spotkaniu pojawił się wraz z rodziną.

źródło klik

#ukraina #szczecin #neuropa #4konserwy #polskiedrogi
    pokaż całość

odpowiedzi (77)

Wracając z zajęć rowerem mijam zawsze staw przy którym w słoneczne dni jest pełno ptactwa. Tak też było dzisiaj.
    Postanowiłam odpocząć chwile i poobserwować #kaczki. Zbliżając się do ławki zauważyłam coś w białego w trawie.
    "Oho, to pewnie jajko kaczki"- pomyślałam.
    Nie wiedziałam co zrobić, oprócz jednej rzeczy- nie dotykać, żeby nie przenieść zapachu.

Po kilku minutach usłyszałam dźwięk kosiarki, wiecie, takiej wielkości auta. Upatrując w tym moją szansę, podbiegłam do kierowcy owej kosiarki i zapytałam " Entschuldigung, können Sie mir helfen? Ich habe ein Entenei im Gras gefunden und weiß nicht, was ich damit anfangen soll."
    (Przepraszam, mógłby mi pan pomóc? Znalazłam jajko kaczki i nie wiem co z nim zrobić).

Przemiły Pan podszedł ze mną do miejsca spoczynku jajka staliśmy tam z trzy długie sekundy po czym kopnął owe jajko i powiedział:

pokaż spoiler To PIECZARKA

Miał racje....

Ja podziękowałam i jak najszybciej wróciłam do piwnicy. Nadal się zastanawiam co się stało.

#truestory nie #pasta #logikarozowychpaskow
    #niemcy #kociaraemigruje
    pokaż całość

odpowiedzi (76)