Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Astuel: hm... Ja miałem do czynienia z Mi Band 3. W sumie nie mam nic do zarzucenia :) fajnie wszystko działało :) cena: 140zl :)
Oprócz tego jeszcze z mt859 :) w sumie też nie narzekam :) cena to około 100zl. Generalnie mierzy dobrze, z telefonem się łączy (tylko odpowiedni standard Bluetooth i androida musisz mieć). Nie testowałem powiadomień i zdjęć na wstrząśnięcie ręką to się nie wypowiem :) bateria nawet
@Astuel: jeśli bieganie, to bym polecił coś z GPS. Wtedy bierzesz sam zegarek ze sobą i nie potrzebujesz ani telefonu ani nic innego.
W tych pieniądzach masz Polar M430 - świetne urządzenie. Dokładny pomiar pulsu (w miarę, na tyle na ile jest możliwość dokładnego pomiaru z nadgarstka). Dokładny GPS, prosta obsługa. Ja mam i jestem zadowolony.

Jeśli zawsze latasz z telefonem, to może opaska Mi Band 3 - biegałem z "2".
@Astuel: Polar M430 / garmin 235 zobacz sobie chyba realnie w tych pieniądzach. Im więcej szukania/czytania idzie zwariować. Zaraz ktoś napiszę,że polar kiepski pomysł bo chyba ładowania padały czy coś innego, ale opinie ogólnie ma bardzo dobre. Sam tylko mierzyłem na ręce, nie korzystałem. Dobry znajomy biegał z m400 i bardzo zadowolony (pas do tego wtedy)
Garmin 235 - za dobrą cenę myślę,że spoko ale jak rok temu kosztował chyba ok