Wpis z mikrobloga

Ale przecież nikt nie neguje istnienia homoseksualizmu, ani nawet nie rozważa czy jest on sam w sobie zły (bo nie jest). Ludziom przeszkadza wnoszenie swoich osobistych preferencji seksualnych w sferę publiczną co jest już niedopuszczalne. Wielu homoseksualistom nie podoba się działaność LGBT i jak to wpływa na kreowanie ich wizerunku, bo sprowadza się to jedynie do próby wymuszenia na znakomitej większości społeczeństwa jakiegoś uznania i przywilejów tylko dlatego, że ktoś ma inne
Ale przecież nikt nie neguje istnienia homoseksualizmu, ani nawet nie rozważa czy jest on sam w sobie zły (bo nie jest).


@Shakyor: Przepraszam, co ty #!$%@? że się tak wyrażę? NIKT nie rozważa, czy homoseksualizm jest zły? Pomijam sytuację na świecie, w samej Polsce w szkołach na religii czy w kościołach można usłyszeć, że to grzech, regularnie wyzywa się osoby homoseksualne od zboczeńców, sodomitów, dewiantów i wynaturzeń, a ostatnio nawet Braun
@Papinianus Jakie aspekty prawne ograniczają wolność homoseksualistom niby? I jakie znaczenie mają tutaj uczucia emocjonalne? Jeżeli ktoś czuję, że może nie podołać trudom i wyzwaniom dzisiejszego świata to powinien ubiegać o jakąś pomoc psychologa, a nie obwiniać wszystkich dookoła, że nie radzą sobie w życiu i to ich wina. A co do religii, to kościół jako instytucja nigdzie nie ogłasza, że homoseksualizm jest grzechem, a jedynie iż prowadzenie życia w taki sposób
@Shakyor: Nie odniosłeś się do meritum, tj. twoich bzdur jakoby nikomu to nie przeszkadzało. Wyraźnie ci napisałem, że z tym czy zmiany są potrzebne można się zgadzać lub nie, ale ty w ogóle odbierasz prawo do takich postulatów.
Nie zrozumiałeś w ogóle o czym piszę. Uczucia emocjonalne mają takie znaczenie, że orientacja seksualna to nie jest w ogóle sprawa seksu, jak chcieliby to prawicowcy, bo nikt postulatów związanych z seksem nie
@Shakyor: mnie na przykład #!$%@? heteroseksualizm które daj Boże nie chcę widzieć. Brzydzi to mnie i tyle. Fuj fuj
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu jest tyle reklam cis-normatywno-heteroseksualnych? Procentowo to te są bardziej patologiczne. Jeszcze mają prawo do dzieci i później rodzą się dzieci z upośledzeniem zwanym jako konserwatyzm.