Gorące dyskusje ostatnie 12h

Też was bawią ludzie którzy chodzą po schodach ruchomych? Mnie strasznie. Schody i tak ich dowiozą na górę, ale oni idą bo dzięki temu będa na górze 10 sekund szybciej. Czacie? 10 sekund. DZIESIĘĆ SEKUND SZYBCIEJ.
    Chodziarze po schodach ruchomych, szkalujesz plusujesz
    #oswiadczenie #truestory #schody i trochę #pracbaza

odpowiedzi (88)

Uwaga #wroclaw #nadodrze
    Po mieszkaniach chodzi para z dzieckiem.
    Udają ze otwierają kluczem i jeśli jest mieszkanie otwarte to wchodzą. No dosłownie weszli mi do kuchni. Na pytanie co robią i ze dzwonię po policję, facet powiedział ze pomylili mieszkanie i spierdolili. Dziwne na maksa.

odpowiedzi (50)

W sobotni wieczór zostało wykopane z płomieniem znalezisko (4519 wykopów) o próbie zabójstwa ojca użytkownika @Oskarek89 w Warszawie przez osoby pochodzenia ukraińskiego.
    Na dowód wstawił jedynie zdjęcie rany niewiadomego pochodzenia na podbródku i nic więcej. Według relacji użytkownika, gdy na miejscu zjawiła się policja i pogotowie ratunkowe zostały spisane tylko zeznania, a rana została przemyta, a przypominam że był to atak nożem w okolicach tętnicy (kilka cm obok i mogłoby się to skończyć tragedią. Więc, czy w tej sytuacji mamy do czynienia z zaniechaniem obowiązków przez służby i nie podjęcia jakiejkolwiek akcji, czy z wymyśloną historią?
    Autor znaleziska zarzekał się, że w poniedziałek uda się na komendę policji i będzie starał się o nagrania z monitoringu miejskiego. Dzisiaj jest środa, a użytkownik pytany o sytuację ojca nie udziela odpowiedzi, a te 4519 osób, które wykopały znalezisko na pewno są zainteresowane, co się tak właściwie stało. Przejrzałem media lokalne, ogólnopolskie i niestety żadnych informacji o tej sytuacji nie znalazłem.
    W międzyczasie @Oskarek89 rozmyśla nad tym, gdzie podziali się biali zawodnicy w meczu Mistrzostw Europy U-21 Anglia - Francja. Nie wiem, czy wyżej wymienia osoba jest ksenofobem i rasistą, ale społeczność Wykopu na pewno chciałaby dowiedzieć się o tym, jak potoczył się ciąg dalszy sprawy.

pokaż spoiler Wołam @wanghoi, bo też był zainteresowany sytuacją.

#neuropa #wykop #polska #warszawa
    pokaż całość

odpowiedzi (77)