Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, pragnę zaprezentować wam mój pierwszy wpis na tymże portalu. :3

Otóż jestem dogłębnie poruszony, wpisami tutejszych chłopców na tematy około-randkowe. Tak się składa iż jakiś czas temu założyłem konto na Tinderze oraz na Badoo i muszę przyznać, że całe te żale wylewane przez niektórych są na własne życzenie. Pytanie czemu? Otóż zarówno na jednej jak i drugiej aplikacji mamy bardzo dużo informacji na temat dziewczyn, które pozwoliły sobie na założenie tam konta. Mamy ich zdjęcia, opis, oraz informacje o ich zainteresowaniach. W przypadku Tindera większość dziewczyn nie ma żadnego opisu, to prawda, ale pozostają zdjęcia, z których uważny osobnik jest w stanie wiele rzeczy wywnioskować. Ubiór, makijaż, wyraz twarzy, to wszystko bardzo wiele zdradza na temat dziewczyny, której profil oglądamy. Jej charakter, zainteresowania, poziom intelektualny i mentalny. Skoro nie chcecie rozmawiać z tępą laską, to nie przesuwajcie typowych Karyn w prawo, jeśli wam przeszkadzają księżniczki, LOL, je też bardzo łatwo poznać po zdjęciach, ewentualnie mają mnóstwo zdjęć na Instagramie. Przesuwajcie w prawo tylko te dziewczyny, po profilach których możecie wywnioskować, że wam odpowiadają.
To nic odkrywczego, ale sądząc po wpisach na głównej, albo Mirasy przesuwają wszystkie profile w prawo, a później się dziwią, że trafiają im się tępe laski co jakiś czas, albo są na tyle upośledzeni, że nie potrafią przeprowadzić prostej analizy profilu po czym przychodzi rozczarowanie. Oczywiście jest też trzecia, najbardziej prawdopodobna opcja. To są zwykłe atencyjne stuleje, którzy chcą zabłysnąć na forum dla przegrywów. Ech...

Pozdrawiam cieplutko wszystkich. :3
#tinder #przegryw #przemyslenia #p0lka
  • 27
@Prawilniak69: Tinder to muł i kilo gówna. Przez tydzień miałem tylko kilka par (chyba 6 z czego 2 to moja przyjaciółka, a druga to dziewczyna, z którą co jakiś czas się widuję). Może to zasługa mojej srogiej selekcji, gdzie odsiewam wszystkie, księżniczki, karyny i inne cudaki, niestety grube dziewczyny i zwyczajnie brzydkie również (co zawsze sprawia mi przykrość, bo nie lubię oceniać ludzi, szczególnie w tak prymitywny sposób jak przez wygląd,
@Rozkoszniaczek: Przegrywy maja najczęściej tylko jeden wybór na tinderze i badoo - milczenie.
Przegrywy z nieco lepszymi fotkami i wyglądem mają dwa wybory: milczenie albo pisanie z kimkolwiek kto się nawinie, czyli najczęściej z księżniczkami (które też czasem siedzą w ciele szarych myszek).

Przegryw nie ma możliwości dokonywania selekcji, bo to na nim selekcja się odbywa.
@PanDarcy, przegrywami są wszyscy i nikt. Jeśli ktoś szuka nie w swojej lidze i ktoś nastawia się, że z przeciętnym wyglądem wyrwie modelkę, czy inną 8/10, no to faktycznie może się rozczarować i z przegrywu nie wyjść. I tak, na tym polega selekcja profili. Na sensownym i racjonalnym ocenianiu swoich szans i preferencji.
@Rozkoszniaczek: Żeby problem polegał tylko na szukaniu w nie swojej lidze, to pewnie liczebność przegrywów spadła by co najmniej o połowę. Niestety mamy hipergamię, która praktycznie zawsze skazuje nas na szukanie kogoś poniżej swojej ligi. Jeśli do tego dodać dowiedziony fakt, że panie uznają ok. 70% facetów jako poniżej przeciętnej (a nie 50%, jak powinno być i jak jest w przypadku naszej oceny pań), to już mamy w ogóle nieciekawy obraz
@Rozkoszniaczek: pytałam kiedyś kolegi. Dlaczego przesuwasz tą laskę. Przecieź to typowa karyna. Jego odpowiedź: Przesuwam wszystkie i dopiero jak odwzajemni matcha decyduje czy napisać więc mogę ci powiedzieć że faceci idą na ilosc i przesuwają wszystkie laski bardzo szybko a analizą profilu przynajmniej na początku nie zajmuje sie nikt. Wiele razy mialam tak że pisali do mnie faceci starsi o 10 lat mimo że w profilu pisałam że 5 to absolutny
@PanDarcy: Tutaj się zgodzę, niektóre dziewczyny mają wymagania mocno na wyrost, ale umówmy się, że to nie dotyczy wszystkich dziewczyn. Zwyczajnie trzeba być atrakcyjną osobą, jeśli nie z wyglądu, to z charakteru. Przegryw nikogo sobie nie znajdzie, jeśli oprócz wątłego wyglądu, będzie również spie***dolinką z charakteru..

@Snap-Dragon, właśnie o to chodzi. Wielu gości nie robi selekcji, przesuwa w prawo jak leci i dziwi się, że niektóre laski są #!$%@?. Są,
@Snap-Dragon: @Rozkoszniaczek: Wszystkich co prawda nie przesuwam w prawo, ale tak z 90% na pewno. Dokonywanie ostrzejszej selekcji mi nic by nie dało, bo wtedy to już nie miałbym ani jednej pary w ciągu roku. A tak to przynajmniej jest z kim pogadać, czasem nawet i spotkać się (mimo że bez nadziei na związek).
Selekcja jest dla tych, którzy chociaż raz na jakiś czas mają parę z kimś, kto tę
@PanDarcy: Nie mówię o jakiejś ostrej selekcji. Ostrą robię ja, bo mam specyficzny gust i niewiele dziewczyn tak naprawdę mi się podoba, a nawet jeśli mi się podoba z wyglądu, to czasami taką delikwentkę dyskwalifikuje opis (o ile takowy posiada). W moim przypadku nie paliło się, bo po prostu chciałem zabić nudę w pracy i przy odrobinie szczęścia z kimś popisać. Z tego co widzę, to Ci co mieszkają w dużych
@Snap-Dragon: Długi opis? Haha aż bym z chęcią przeczytał. xd Opis jest ważniejszy od zdjęcia. W końcu to nie z ładną buźką nawiązujemy relacje, tylko z dziewczyną, jej osobowością. No pomijam oczywiście przypadki, gdy obydwie strony chcą tylko jednego. ;)
Dick picki... tak, najlepsza bajera. Dziewczyna, z którą się umówiłem teraz pokazywała mi niektóre wiadomości. "Umówisz się na seks?" I zdjęcie benka. xD
Co klasa, to klasa. :)
@Snap-Dragon: No dla mnie nie ma lepszej alternatywy. Mogę przesuwać wszystkie i wybierać z tego co się trafi, albo usunąć konto.

Zresztą i tak uważam, że bardziej niż przez ilość par, kobiety są psute przez to, co i jak się do nich pisze.
Po prostu prawdziwej selekcji dokonuje podczas pisania.
@Rozkoszniaczek: Gdybym miał wygląd, który sprawiałby, że chociaż takie 7/10 przesuwałyby mnie w prawo, to już bym czuł jakaś motywację do selekcji na etapie parowania. Niestety nawet z 6/10 mam problem, a co dopiero wyżej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PanDarcy: 7/10 to już bardzo ładne dziewczyny. 5/10 są przeciętne i te już jak najbardziej mogą się podobać, więc w czym problem? Poza tym charakter jest bardzo ważny i tym dziewczyna może nadrobić niedostatki w wyglądzie. Także trochę więcej wiary, kolego. No chyba, że chcesz na dziewczynę tylko patrzeć, a niekoniecznie rozmawiać. ;)