Wpis z mikrobloga

@Gilbert_Prukwa: Ostatnio mam tak z Halo Wars - tego RTSa co kiedyś był ekskluzywny dla XBOX360, ale później wyszedł na Windows Store i Steam, bo nie mogę się zdecydować jak w tą grę powinienem grać - czy myszką i klawiaturą czy jak na konsoli padem. I przez tą frustracje usuwałem tą grę :D

No ale teraz się trochę przełamałem i nawet do trzeciej misji tym razem doszedłem ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gilbert_Prukwa: Settlersi starzy i chyba ogólnie wszystkie stare strategie, które wspominam świetnie, mogłem siedzieć godzinami i cieszyło samo obserwowanie rozwoju wiosek, teraz zaszczepione przez nowe pozycje growe ADHD, nie wysiedze niestety.
@Gilbert_Prukwa: w dwójkę nie grałem, chciałem zrobić to jak należy- zacząć od 1 :P
miałem kilku, jak nie 10 letnią przerwę w graniu. Wczoraj zobaczyłem tutaj że ktoś wrzucił screen z Dragon Balla na telefon, zainstalowałem i oszalałem ze szczęścia ^^
btw. Polecasz "zacząć" od Diablo 2?
@sejsmita: Co jest z tym robieniem postaci nie tak? Wybierasz sobie facjate i tyle. Potem jest kilka scenek gdzie wybierasz akcje dialogowe i ustawiasz sobie parametry. Cały wstępniak jest bardzo klimatyczny i fajny bo można się poczuć jak prawdziwy mieszkaniec krypty. To nie call of duty że od razu wskakujesz do akcji
@United: łażenie po pokoju jako bobas, przewracanie klocków i czytanie książeczki w towarzystwie idioty, który gada do mnie jak do psa... to mnie przerasta.

Cały wstępniak jest bardzo klimatyczny i fajny bo można się poczuć jak prawdziwy mieszkaniec krypty.


luźno
@sejsmita: I co w f2 też nie masz #!$%@? początku gdzie musisz z dzidą po świątyni latać mając jakąś śmieszną szansę na trafienie? To już wole wstępniak z f3
@United: Jest różnica między niezbyt dobrym tutorialem, który ma ogólny sens, choć może nie najlepiej wprowadza do świat, ale za to zapoznaje z mechanikami, a debilną interaktywną aberracją, gdzie łazisz na czworaka by za chwilę mieć xx lat więcej. to nie ma żadnego sensu.
@Mr_Pure_Evil: Nie ma potrzeby za bardzo zaczynać od 1. Generalnie ja lubię obie części, ale to są ZUPELNIE inne gry. Roznica jest większa nawet niz przy Gothic 1 a 2 czy Baldurach. Jedyne co lepsze może mieć jedynka, to klimat, ale tylko miejscami, bo w dwójce 1 akt jak się wczujesz tez jest super. Polecam zdecydowanie. Usiądź sobie wieczorkiem, piwko, sluchawki nauszne (KAPITALNA muzyka i najlepsze dźwięki w historii gier moim
@Gilbert_Prukwa: wiesz co, to byla jedynka, pare lat temu a w zasadzie to chyba 10 xD. Pameitam zawsze kumpel zachwalal itp ale jakos dla mnie za kazdym razem byla zbyt surowa i chbya za duza swoboda bo nigdy nie wiedzialem co w niej robic. Czasu wtedy to ja mialem multum...