Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mam 24 lata i obsługiwanie jednocześnie noża i widelca to dla mnie wciąż czarna magia.
    Czasami sobie wyobrażam, że będę miała jakiegoś poważnego mężczyznę, z którym pojadę do jego rodziców na obiad i pomyślą sobie, że przywiózł jakąś tępą dzidę XD

#gorzkiezale #zalesie

odpowiedzi (77)

Ale byłam świadkiem smutnej sytuacji przed chwilą.
    Przede mną szedł typek i jakaś typiarka. Facet nie był może jakimś chadem 10/10, zwykły, zadbany normik. Nagle coś go tknęło i zagadał do tej różowej, o numer lub czy umówi się z nim na kawę. A ona go wyśmiała tak brzydko. Ja rozumiem nie mieć ochoty i grzecznie odmówić, ale nie wyśmiewać człowieka, szczególnie że nie był nachalny, normalnie zagadał. Dziewczyna też nie była jakaś piękna, w sumie mogę powiedzieć że facet był ligę wyżej od niej, ale wiadomix musi być 180cm< i niewiadomo ile w bicu żeby taka się zainteresowała. Muszę się aż tym z wami podzielić, bo wkurwilo mnie to jak się zachowała.
    #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (77)

#studbaza #obrona #pysznepl #rozdajo

jako że udało mi się obronić pracę licencjacką przez co mam dobry humor chciałbym wylosować jedną osobę która dostanie ode mnie pizzerkę za 40 zeta. plusować proszę do jutra do godziny 12:00, wylosuję jedną osobę która zje sobie pyszną pizzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) (pizza z pysznepl). zielonki out.

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (29)