Wpis z mikrobloga

powiązane jest to w jakiś sposób z naszymi #!$%@? wyborami oczywiście też.


@waskizlo:

Z #!$%@?ą mentalnością. Komuna zryła ludziom łby, i teraz każdy chce "daj daj daj" a przywaciarz postrzegany jako diabeł wcielony. I później mamy moherowe berety i różnorakie patusy nieporadne, co mówią "zagłosuje na PiS, bo PiS dba o biednych".

Posłuchaj tego: ostatnio taki jeden lekko opóźniony facet którego znam, 35 lat, zdolny do pracy, ale woli siedzieć na
@gladagugu: takie przypadki masz wszędzie. Wchodzimy tu już w jakieś filozoficzne historie, Ty go nazywasz pasożytem, a ja np. nazwę frajerem kogoś kto pracuje całe życie za 2k i nic z tego nie ma. W Polsce po prostu jest to uwydatnione przez naszą „biede”. U nas pasożyt kombinator może żyć na takim samym poziomie jak pracujący normalnie człowiek, nie dlatego, że pasożyt dobrze kombinuje, tylko dlatego, że ten co zarabia -
@jarmoss21: jeśli masz rower, to czemu nie wybierzesz się do sąsiedniego miasta albo nawet kraju?

Bo dużo czynników za tym stoi, m.in. nie mam na to funduszy. Już studiuję a tam od nowa musiałbym pisać egzaminy w wybranym języku, nie mam na to kasy, mam tu rodzinę i musiałbym od nowa zacząć studia, ew. pisać 10 tysięcy podań, organizować sobie tam mieszkanie na pobyt albo walczyć o jedno miejsce w akademiku.
@nie_programista_20k: 26 lat technik informatyk + rzucone studia inf, podchodzę z miasta 5k (szkoda że nie jakie miasto taka wypłata :P)
1 praca - wciskanie kont bankowych - 360zł i zrezygnowałem bo to chamskie było naciąganie.
2. praca - zbieranie śmieci w Katowicach 2 dni - dojazd że o 4:30 miałem pociągi i koło 17 byłem w domu. 2 dni przerobiełm zrobiłem 40km+ i zarobiłem tudududuudu 140zł xD
3. praca -